Dotaz

: Dobrý den, chtěla bych požádat o radu ohledně architektonického řešení obývacího pokoje s kuchyňským koutem. Kuchyňská linka má tvar písmene L, je hned při vstupu po pravé delší straně a bude zasahovat zhruba ještě 1,80 m na přilehlou nejdelší stranu pokoje (5,60 m). Bude zakončena komínovou digestoří, vedle ní již neplánuji žádnou skříňku (kvůli úspoře místa, celkově má pokoj 26 m2). Na kratší, levé straně bude lednice a spíž na potraviny. Prosím tedy o radu, jak rozmístit jídelní stůl a obývací sedačku. Má být rohová, nebo 3 a 2 křeslo? Kde má být televizní stolek? Děkuji.

Odpověď

Dobrý den. Omlouvám se, ale odkaz na plánek bytu je nefunkční. Zkuste jej, prosím, zaslat znovu.

Mohlo by se ti líbit

Dotaz

Chceme dát do garsonky nějakou postel se zdr. matr., pod okno, vedle ke stěně dvojsed. pohovku. Jaký typ postele zvolit, aby to nějak vypadalo, chceme určitě i čelo za hlavu nebo jak to oddělit, moc místa tam není, roztah. gauč nechceme, dík.

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Volte materiál dle ostatního nábytku buď masiv nebo laminát. Důležité je sladit s ostatním nábytkem. Seženete ale také rozkládací sedačku se zdravotní matrací a polohovatelnými rošty.

Dotaz

Dobrý den, chtěla bych Vás poprosit o radu, Mám dlouhou úzkou chodbu, kde je plynový kotel, který bych těla zakrýt,tak aby chodba se ještě více nezúžila. Jaké by bylo nejlepší řešení, aby to bylo vzdušné. Děkuji

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Na konkrétní radu bych potřebovala vidět rozmístění chodby a umístění kotle v návaznosti na již použité materiáůy a dekory. Pokusila bych se jej zakomponovat do skříňové či věšákové sestavy.

Dotaz

Dobrý den,rádi bychom zakomponovali do jídelny stará kamna. Hodí se, prosím? Uvažujeme nad pásem obkladu (o něco vyšším než kamna) od šedé stěny do rohu a na kolmé stěně šikmo dolů. Odstín soho, porovnání s výmalbou viz foto. Moc děkuji za Váš názor.

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Ano SOHO je možná varianta ale spíš bych se ještě přikláněla k tmavé wall street.