Dotaz

Dobrý den! Chtěla bych se zeptat, v jaké barvě pořídit sedací soupravu a koberec do obývacího pokoje. Ten je spojen s kuchyní, rozměry má 9x5m, kratší strany jsou vymalovány. Za kuchyňskou linkou je světle zelená, kuchyňská linka je bílá z Ikey,protější krátká strana v obýváku je zemitá hnědá, okna jsou bílá. Ráda bych si objednala bytového architekta, aby mi poradil. Poskytujete i tyto služby? V okolí nemůžu nikoho najít, bydlím poblíž Příbrami. Děkuji.

Odpověď

Dobrý den přeji. Sedací soupravu bych volila smetanovou až bílou, popř. cappuccino s doplňky v zelené barvě (odstín kuchyňské linky). Koberec doporučuji v barvě smetanové, případně v nádechu do zemitého tónu (viz. výmalba obývacího pokoje). Bohužel nejsem z Příbrami ani okolí a neznám z této oblasti ani žádného bytového poradce.

Mohlo by se ti líbit

Dotaz

Chceme dát do garsonky nějakou postel se zdr. matr., pod okno, vedle ke stěně dvojsed. pohovku. Jaký typ postele zvolit, aby to nějak vypadalo, chceme určitě i čelo za hlavu nebo jak to oddělit, moc místa tam není, roztah. gauč nechceme, dík.

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Volte materiál dle ostatního nábytku buď masiv nebo laminát. Důležité je sladit s ostatním nábytkem. Seženete ale také rozkládací sedačku se zdravotní matrací a polohovatelnými rošty.

Dotaz

Dobrý den, chtěla bych Vás poprosit o radu, Mám dlouhou úzkou chodbu, kde je plynový kotel, který bych těla zakrýt,tak aby chodba se ještě více nezúžila. Jaké by bylo nejlepší řešení, aby to bylo vzdušné. Děkuji

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Na konkrétní radu bych potřebovala vidět rozmístění chodby a umístění kotle v návaznosti na již použité materiáůy a dekory. Pokusila bych se jej zakomponovat do skříňové či věšákové sestavy.

Dotaz

Dobrý den,rádi bychom zakomponovali do jídelny stará kamna. Hodí se, prosím? Uvažujeme nad pásem obkladu (o něco vyšším než kamna) od šedé stěny do rohu a na kolmé stěně šikmo dolů. Odstín soho, porovnání s výmalbou viz foto. Moc děkuji za Váš názor.

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Ano SOHO je možná varianta ale spíš bych se ještě přikláněla k tmavé wall street.