Dotaz

Dobrý den! Chtěla jsem Vás požádat o radu, jak sladit interiér kuchyňského koutu s obývacím pokojem. Máme vybranou pouze podlahu a dveře v odstínu buk. Potřebovala bych poradit s výběrem kuchyňské linky, sedací soupravy, nábytku a barvou stěn. Místnost je orientovaná na JZ. Děkuji.

Odpověď

Dobrý den přeji. Vzhledem k rozsáhlosti možných variant řešení mohu pouze obecně a zkráceně poradit, jaké materiály a barvy můžete kombinovat. K odstínu buku můžete volit dekory jako je třešeň či olše, popř. světlé odstíny javor, bříza, bílý lak. Možný je i tmavý odstín nábytku wenge, ořech, černý lak. Pozor! Nekombinujte více než tři dřeviny či odstíny, vždy méně je více. Výmalbu pak můžete volit v odstínech bordó, smetanová, cappuccino, vanilková, olivově zelená

Mohlo by se ti líbit

Dotaz

Dekuji. V pripade bile byl by mozny obklad velkoformatovy nebo by se tam hodily uzsi obklady na svislo? Neco jako dlazba. a jeste mam prosbu ohledne trouby a mikr. Budou ve vysoke skrini nalevo. Mame zvolit v bile barve nebo klasiku?

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Velkoformátového obkladu bych se nebála a spíš bych jej vzhledem k praktičnosti volila. Můžete volit bílé spotřebiče. Vždy ale volte dle funkcí a ne dle barvy,

Dotaz

Dobrý prosim o radu, co by se hodilo za kuch. linku.Dvirka na mycce budou doplneny.Kuchyn je spojena s obyvakem, doplnky budou zelene.Stena v obyv. je tmavsi late nez je v kuchyni v kombinaci s bilou. Dekuji.

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Volila bych zádovou desku jako desku pracovní nebo bílou.

Dotaz

Děkuji za odpověď, k této podlaze plánujeme kuchyňskou linku bílou v lesku, prac.deska ořech a zadní plocha linky grafosklo bílé s kombinací hnědožluté. Nebyla by za linkou lepší deska v ořechu?

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Ano ořechová deska prostor sjednotí.