Dotaz

Dobrý den! Chtěla bych se zeptat, jaká barva podlahy a dveří by se hodila k bílé lesklé kuchyňské lince se šedou deskou. Podlahy bych chtěla mít v celém bytě sjednocené. Líbí se mi spíše světlejší odstíny (např. javor), ale nevím, zda by celý prostor nebyl moc světlý a nevýrazný. Také mě k tomuto odstínu podlahy nenapadá žádný vhodný odstín dveří. Výmalbu kuchyně plánujeme bordó v kombinaci se žlutou. Děkuji za odpověď.

Odpověď

Dobrý den přeji. Podlahu můžete volit v odstínu javoru a dveře taktéž. Je zde i možnost položit v kuchyňském koutu šedou dlažbu. Co se týká výmalby, volila bych odstín červený v kombinaci s jemným cappuccinem či slonovou kostí.

Mohlo by se ti líbit

Dotaz

Dekuji. V pripade bile byl by mozny obklad velkoformatovy nebo by se tam hodily uzsi obklady na svislo? Neco jako dlazba. a jeste mam prosbu ohledne trouby a mikr. Budou ve vysoke skrini nalevo. Mame zvolit v bile barve nebo klasiku?

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Velkoformátového obkladu bych se nebála a spíš bych jej vzhledem k praktičnosti volila. Můžete volit bílé spotřebiče. Vždy ale volte dle funkcí a ne dle barvy,

Dotaz

Dobrý prosim o radu, co by se hodilo za kuch. linku.Dvirka na mycce budou doplneny.Kuchyn je spojena s obyvakem, doplnky budou zelene.Stena v obyv. je tmavsi late nez je v kuchyni v kombinaci s bilou. Dekuji.

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Volila bych zádovou desku jako desku pracovní nebo bílou.

Dotaz

Děkuji za odpověď, k této podlaze plánujeme kuchyňskou linku bílou v lesku, prac.deska ořech a zadní plocha linky grafosklo bílé s kombinací hnědožluté. Nebyla by za linkou lepší deska v ořechu?

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Ano ořechová deska prostor sjednotí.