Dotaz

Dobrý den. Chtěla bych poradit ohledně sladění kuchyně vzhledem ke zbytku domu. Okna máme dřevěná euro – tmavší zlatý dub. Podlaha bude přírodní dub, schodiště dub v kombinaci s nerezovými dveřmi asi také v dubu. Kuchyň plánuji v kombinaci ořech – světle béžová, nerez spotřebiče, pracovní deska v šedé, dlažba taky. Jednu stěnu chci vymalovat červeně. Co říkáte na mou kombinaci? Nevím, jak barevný obklad zvolit ke kuchyňské lince. Můžete se k tomu nějak vyjádřit? Z.

Odpověď

Dobrý den, kombinace se mi jeví jako vhodná. Jde o jednoduché materiály, které k sobě padnou. Zvýraznění jedné stěny je také dobrý nápad. Dejte jako obklad sklo Lacobel – skleněný odstín.

Mohlo by se ti líbit

Dotaz

Dekuji. V pripade bile byl by mozny obklad velkoformatovy nebo by se tam hodily uzsi obklady na svislo? Neco jako dlazba. a jeste mam prosbu ohledne trouby a mikr. Budou ve vysoke skrini nalevo. Mame zvolit v bile barve nebo klasiku?

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Velkoformátového obkladu bych se nebála a spíš bych jej vzhledem k praktičnosti volila. Můžete volit bílé spotřebiče. Vždy ale volte dle funkcí a ne dle barvy,

Dotaz

Dobrý prosim o radu, co by se hodilo za kuch. linku.Dvirka na mycce budou doplneny.Kuchyn je spojena s obyvakem, doplnky budou zelene.Stena v obyv. je tmavsi late nez je v kuchyni v kombinaci s bilou. Dekuji.

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Volila bych zádovou desku jako desku pracovní nebo bílou.

Dotaz

Děkuji za odpověď, k této podlaze plánujeme kuchyňskou linku bílou v lesku, prac.deska ořech a zadní plocha linky grafosklo bílé s kombinací hnědožluté. Nebyla by za linkou lepší deska v ořechu?

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Ano ořechová deska prostor sjednotí.