Dotaz

Dobrý den, obracím se na Vás s dotazem ohledně barevného sladění. Buduji nový obývák, spojený s kuchyňským koutem ve tvaru L. Chtěl bych poradit s podlahou: může mít odstín Wenge? Nábytek mám decentní velikosti z tmavého buku s vanilkovými dvířky a koženou bílou sedačku. Měl jsem v plánu vymalovat stěny v odstínu jasně zelené. Poradíte mi, prosím, jakou zvolit kombinaci barev stěn, podlahy, kuchyňské linky? Děkuji.

Odpověď

Dobrý den přeji. Volila bych kuchyňskou linku čistě bílou, ve vysokém lesku. Podlahu můžete zkusit v odstínu wenge či světlé wenge. Stěny doporučuji v tlumenější zelené za sedací soupravou a proti ní olivové. Barevné ladění doplňte odstínem světlé cappuccino na zbylých stěnách.

Mohlo by se ti líbit

Dotaz

Dekuji. V pripade bile byl by mozny obklad velkoformatovy nebo by se tam hodily uzsi obklady na svislo? Neco jako dlazba. a jeste mam prosbu ohledne trouby a mikr. Budou ve vysoke skrini nalevo. Mame zvolit v bile barve nebo klasiku?

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Velkoformátového obkladu bych se nebála a spíš bych jej vzhledem k praktičnosti volila. Můžete volit bílé spotřebiče. Vždy ale volte dle funkcí a ne dle barvy,

Dotaz

Dobrý prosim o radu, co by se hodilo za kuch. linku.Dvirka na mycce budou doplneny.Kuchyn je spojena s obyvakem, doplnky budou zelene.Stena v obyv. je tmavsi late nez je v kuchyni v kombinaci s bilou. Dekuji.

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Volila bych zádovou desku jako desku pracovní nebo bílou.

Dotaz

Děkuji za odpověď, k této podlaze plánujeme kuchyňskou linku bílou v lesku, prac.deska ořech a zadní plocha linky grafosklo bílé s kombinací hnědožluté. Nebyla by za linkou lepší deska v ořechu?

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Ano ořechová deska prostor sjednotí.