Dotaz

Musíme se do měsíce přestěhovat do garsonky. Potřebuji tam oddělit spací prostor pro sebe, protože mám lakémii (sníženou imunitu) a neměla bych spát s manželem. Také nevím, jak tam umístit nejnutnější nábytek. Nevíte o někom, kdo by nám levně poradil či přímo projekt zrealizoval – jsme důchodci a nemáme moc peněz. Díky moc.

Odpověď

Dobrý den přeji. Jedná se o konkrétní řešení daného prostoru, a proto je dobré hledat a kontaktovat architekty či designéry ve Vašem okolí. Ti mohou zpracovat nejen návrh, ale také projekt zrealizovat. Nemám od Vás skoro žádné informace, a proto nemohu pořádně poradit. Pokud máte tu možnost, zkuste nám ještě poslat fotografie či plánek interiéru a přesný popis, co byste tam chtěla umístit.

Mohlo by se ti líbit

Dotaz

Chceme dát do garsonky nějakou postel se zdr. matr., pod okno, vedle ke stěně dvojsed. pohovku. Jaký typ postele zvolit, aby to nějak vypadalo, chceme určitě i čelo za hlavu nebo jak to oddělit, moc místa tam není, roztah. gauč nechceme, dík.

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Volte materiál dle ostatního nábytku buď masiv nebo laminát. Důležité je sladit s ostatním nábytkem. Seženete ale také rozkládací sedačku se zdravotní matrací a polohovatelnými rošty.

Dotaz

Dobrý den, chtěla bych Vás poprosit o radu, Mám dlouhou úzkou chodbu, kde je plynový kotel, který bych těla zakrýt,tak aby chodba se ještě více nezúžila. Jaké by bylo nejlepší řešení, aby to bylo vzdušné. Děkuji

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Na konkrétní radu bych potřebovala vidět rozmístění chodby a umístění kotle v návaznosti na již použité materiáůy a dekory. Pokusila bych se jej zakomponovat do skříňové či věšákové sestavy.

Dotaz

Dobrý den,rádi bychom zakomponovali do jídelny stará kamna. Hodí se, prosím? Uvažujeme nad pásem obkladu (o něco vyšším než kamna) od šedé stěny do rohu a na kolmé stěně šikmo dolů. Odstín soho, porovnání s výmalbou viz foto. Moc děkuji za Váš názor.

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Ano SOHO je možná varianta ale spíš bych se ještě přikláněla k tmavé wall street.