Dotaz

Dobrý den, v rodinném domě budeme mít obývací pokoj s kuchyňským koutem (cca 31m2+8m2). Místnost je poměrně světlá a bude vymalována bíle (protože nás zatím jiná barva nenapadá). Plánujeme plovoucí podlahu v buku-rustikal, dveře v buku (obojí stejné v celém domě). Okna a parapety budou bílé. A nyní dotazy: 1) Je vhodná kuchyňská linka v barvách wenge a bílá popř. vanilka? 2) Pokud ano, jakou barvu zvolit pro podlahu v kuchyni a pracovní desku? Pokud ne, jakou jinou barevnou kombinaci kuchyňské linky byste doporučili? 3) Jak řešit jídelní část (buk, wenge, bílá, vanilka)? 4) Jaký nábytek zvolit pro obývací pokoj (buk, wenge, jiný)? 5) Jakou barvu stěn byste nám doporučili? Děkuji za Vaši pomoc.

Odpověď

Dobrý den přeji. Kuchyňská linka může být v kombinaci wenge a bílá dvířka. Pracovní desku bych volila opět v odstínu bílá, možná šedá. V odstínech podobných těm na pracovní desce také volte dlažbu. Jídelní kout doporučuji opět v bílém odstínu a obývací část v kombinaci wenge a bílá. Výmalbu můžete volit šedou či v odstínu cappuccino v kombinaci s bílou. Sedací souprava v odstínu bordó se světle šedými polštáři bude dominantou interiéru. Zbylé doplňky v bordó odstínu prostor oživí.

Mohlo by se ti líbit

Dotaz

Dekuji. V pripade bile byl by mozny obklad velkoformatovy nebo by se tam hodily uzsi obklady na svislo? Neco jako dlazba. a jeste mam prosbu ohledne trouby a mikr. Budou ve vysoke skrini nalevo. Mame zvolit v bile barve nebo klasiku?

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Velkoformátového obkladu bych se nebála a spíš bych jej vzhledem k praktičnosti volila. Můžete volit bílé spotřebiče. Vždy ale volte dle funkcí a ne dle barvy,

Dotaz

Dobrý prosim o radu, co by se hodilo za kuch. linku.Dvirka na mycce budou doplneny.Kuchyn je spojena s obyvakem, doplnky budou zelene.Stena v obyv. je tmavsi late nez je v kuchyni v kombinaci s bilou. Dekuji.

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Volila bych zádovou desku jako desku pracovní nebo bílou.

Dotaz

Děkuji za odpověď, k této podlaze plánujeme kuchyňskou linku bílou v lesku, prac.deska ořech a zadní plocha linky grafosklo bílé s kombinací hnědožluté. Nebyla by za linkou lepší deska v ořechu?

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Ano ořechová deska prostor sjednotí.