Dotaz

Dobrý den, ráda bych Vás požádala o radu. Mám kuchyň Adel středně hnědá z IKEY a kuchyňská deska je v barvě antracit. Ráda bych si pořídila místo obkladů obkladový panel, ale nevím, jakou barvu by měl mít. Nejdříve jsem myslela na bílou, poté mě napadlo café latte. Ostatní nábytek je též ve středně hnědé, sedací souprava je bordó. Doplňky mám laděné do bíla a bordó, na polštářích na sedačce je ještě tmavá šedivá. Výmalba celého prostoru je zatím bílá. Nevím, jaká jiná by se hodila. Jedná se o prostor kuchyně spojené s jídelnou a obývacím pokojem. Celý prostor má dohromady asi 45m2 a je dobře prosvětlený. Jsou zde francouzské dveře a ještě další tři okna. Jsem vyznavačem vzdušného volného prostoru. Jakou barvu panelu bych měla, prosím, zvolit a jaká výmalba by se k tomu hodila? Děkuji moc za odpověď.

Odpověď

Dobrý den přeji. Obklad bych volila v odstínu světlé bílé kávy. Výmalba v obývacím prostoru by mohla vypadat takto: jedna stěna světlejší šedá či šedobéžová, zbylé ve smetanové barvě.

Mohlo by se ti líbit

Dotaz

Dekuji. V pripade bile byl by mozny obklad velkoformatovy nebo by se tam hodily uzsi obklady na svislo? Neco jako dlazba. a jeste mam prosbu ohledne trouby a mikr. Budou ve vysoke skrini nalevo. Mame zvolit v bile barve nebo klasiku?

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Velkoformátového obkladu bych se nebála a spíš bych jej vzhledem k praktičnosti volila. Můžete volit bílé spotřebiče. Vždy ale volte dle funkcí a ne dle barvy,

Dotaz

Dobrý prosim o radu, co by se hodilo za kuch. linku.Dvirka na mycce budou doplneny.Kuchyn je spojena s obyvakem, doplnky budou zelene.Stena v obyv. je tmavsi late nez je v kuchyni v kombinaci s bilou. Dekuji.

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Volila bych zádovou desku jako desku pracovní nebo bílou.

Dotaz

Děkuji za odpověď, k této podlaze plánujeme kuchyňskou linku bílou v lesku, prac.deska ořech a zadní plocha linky grafosklo bílé s kombinací hnědožluté. Nebyla by za linkou lepší deska v ořechu?

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Ano ořechová deska prostor sjednotí.