Dotaz

Dobrý den, moc děkuji za odpověď. Podlaha doussie UF 1161 od quick stepu je dobrá, ale kuchyňská linka nám pořád nesedí. Mou variantu jste mi odsouhlasila, ale ptala jsem se ještě jedné designérky a ta mi antracitovou linku naopak vymluvila. Prý bych se měla poohlédnout po nějaké světlejší barvě. Obložky k celoskleněným dveřím v obýváku budou v javoru, tak zvažuji, jestli nemám nechat udělat kuchyňskou linku antracit + korpus javor. Nebo mi doporučíte něco jiného? A co jednoduchost podtrhnout výmalbou? Děkuji a přeji pěkné svátky. V příloze zasílám obrázek podlahy a náčrt kuchyňské linky.

Odpověď

Dobrý den přeji. Jestliže máte strach z toho, že bude kuchyňská linka působit tmavě, můžete vybrat nějakou ve světle šedém odstínu kombinovaném s antracitem. Alternativou je kuchyňská linka v bílé barvě či javorový korpus s antracitem. Nevolila bych ale více než dva dominantní dekory kuchyňské linky. Vzhledem k výběru pracovní desky doporučuji spíš odstíny barev než dekory dřeva.

Mohlo by se ti líbit

Dotaz

Dekuji. V pripade bile byl by mozny obklad velkoformatovy nebo by se tam hodily uzsi obklady na svislo? Neco jako dlazba. a jeste mam prosbu ohledne trouby a mikr. Budou ve vysoke skrini nalevo. Mame zvolit v bile barve nebo klasiku?

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Velkoformátového obkladu bych se nebála a spíš bych jej vzhledem k praktičnosti volila. Můžete volit bílé spotřebiče. Vždy ale volte dle funkcí a ne dle barvy,

Dotaz

Dobrý prosim o radu, co by se hodilo za kuch. linku.Dvirka na mycce budou doplneny.Kuchyn je spojena s obyvakem, doplnky budou zelene.Stena v obyv. je tmavsi late nez je v kuchyni v kombinaci s bilou. Dekuji.

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Volila bych zádovou desku jako desku pracovní nebo bílou.

Dotaz

Děkuji za odpověď, k této podlaze plánujeme kuchyňskou linku bílou v lesku, prac.deska ořech a zadní plocha linky grafosklo bílé s kombinací hnědožluté. Nebyla by za linkou lepší deska v ořechu?

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Ano ořechová deska prostor sjednotí.