Dotaz

Dobrý den, stavíme si domek a pomalu přemýšlíme, v jakých barvách bude laděn. Kuchyň bude spojená s obývacím pokojem. Mám ráda moderní styl a barvy, ale teď jsme dostali hodně věcí z cibuláku, pomalu vybavení do celé kuchyně. Nikdy jsem cibulák v kuchyni neměla a docela by mě zajímalo, jestli jde se dá použít v moderní kuchyni. Jakou bych měla volit barvu kuchyňské linky, stěn atd.? Jaký je váš názor na cibulák? Měla bych jej použít, nebo raději nechat v krabici? Děkuji moc za radu.

Odpověď

Dobrý den přeji. Jestliže je Vám cibulák milý a blízký, rozhodně jej nevyhazujte. Jeho cena pro Vás jistě neustále poroste. Pokud k němu chcete kuchyňskou linku moderního stylu, volila bych čistou linii, bílá lakovaná dvířka v kombinaci s bílým či antracitovým korpusem a světle šedou pracovní deskou. Dominantním se tak stane dekorativní porcelán, který v ní budete používat. Pokud budete nějaký dokupovat, volte opět cibulák nebo jednoduchý design bílého porcelánu.

Mohlo by se ti líbit

Dotaz

Dekuji. V pripade bile byl by mozny obklad velkoformatovy nebo by se tam hodily uzsi obklady na svislo? Neco jako dlazba. a jeste mam prosbu ohledne trouby a mikr. Budou ve vysoke skrini nalevo. Mame zvolit v bile barve nebo klasiku?

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Velkoformátového obkladu bych se nebála a spíš bych jej vzhledem k praktičnosti volila. Můžete volit bílé spotřebiče. Vždy ale volte dle funkcí a ne dle barvy,

Dotaz

Dobrý prosim o radu, co by se hodilo za kuch. linku.Dvirka na mycce budou doplneny.Kuchyn je spojena s obyvakem, doplnky budou zelene.Stena v obyv. je tmavsi late nez je v kuchyni v kombinaci s bilou. Dekuji.

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Volila bych zádovou desku jako desku pracovní nebo bílou.

Dotaz

Děkuji za odpověď, k této podlaze plánujeme kuchyňskou linku bílou v lesku, prac.deska ořech a zadní plocha linky grafosklo bílé s kombinací hnědožluté. Nebyla by za linkou lepší deska v ořechu?

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Ano ořechová deska prostor sjednotí.