Dotaz

Dobrý den, potřebovala bych pomoci s výběrem digestoře. Rozhodli jsme se pro výsuvnou s odtahem ven. Každý prodejce nám radí něco jiného. Zvláště co se týče výkonu odsávání, hlučnosti i osvětlení. Naše kuchyně je samostatná, uzavřená (bez spojení s obývacím prostorem). Její rozměry jsou: 4,20cm x 4,20cm x 2,60cm. Často nám provádějí výpočet podle vzorce m2 x výška kuchyně x 10, 5 někdy pouze 3 (výměna vzduchu za hodinu). Pokud mi můžete pomoci, budu moc ráda. S pozdravem Šimáková.

Odpověď

Dobrý den přeji. Volba digestoře je opravdu důležitá v poměru cena, výkon a hlučnost. Volila bych výsuvnou digestoř a podle m3 kuchyňské linky se volí minimální odtah digestoře. Nedomnívám se ale, že je volba digestoře v oddělené místnosti tolik zásadní. Volila bych opravdu podle ceny, výkonu a hlučnosti.

Mohlo by se ti líbit

Dotaz

Dekuji. V pripade bile byl by mozny obklad velkoformatovy nebo by se tam hodily uzsi obklady na svislo? Neco jako dlazba. a jeste mam prosbu ohledne trouby a mikr. Budou ve vysoke skrini nalevo. Mame zvolit v bile barve nebo klasiku?

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Velkoformátového obkladu bych se nebála a spíš bych jej vzhledem k praktičnosti volila. Můžete volit bílé spotřebiče. Vždy ale volte dle funkcí a ne dle barvy,

Dotaz

Dobrý prosim o radu, co by se hodilo za kuch. linku.Dvirka na mycce budou doplneny.Kuchyn je spojena s obyvakem, doplnky budou zelene.Stena v obyv. je tmavsi late nez je v kuchyni v kombinaci s bilou. Dekuji.

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Volila bych zádovou desku jako desku pracovní nebo bílou.

Dotaz

Děkuji za odpověď, k této podlaze plánujeme kuchyňskou linku bílou v lesku, prac.deska ořech a zadní plocha linky grafosklo bílé s kombinací hnědožluté. Nebyla by za linkou lepší deska v ořechu?

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Ano ořechová deska prostor sjednotí.