Dotaz

Dobrý den, rád bych Vás poprosil o radu. Máme položeny plovoucí podlahy a zárubně v barvě ořech. Obývací pokoj je spojen s kuchyňským koutem, jedná se o místnost 36m2, nábytek chceme ladit do bílé a smetanové barvy a doplňky v sytě oranžové. Potřebovali bychom poradit s výběrem kuchyně. Jaká barva kuchyně a kuchyňské linky by byla k této kombinaci vhodná? Dále prosím ještě o radu, jakou zvolit barvu stěn. Místnost je situována na severozápad, takže nebude moc osvětlena venkovním světlem. Děkuji.

Odpověď

Dobrý den přeji. Můžete volit čistou, bílou kuchyňskou linku či bílou v kombinaci s ořechovou pracovní deskou a šedým obkladem. Doporučuji oranžovou výmalbu na dvě protější stěny (kuchyňská linka a za sedací soupravou), ty zbylé mohou být bílé či v odstínu světlé cappuccino (šedá).

Mohlo by se ti líbit

Dotaz

Dekuji. V pripade bile byl by mozny obklad velkoformatovy nebo by se tam hodily uzsi obklady na svislo? Neco jako dlazba. a jeste mam prosbu ohledne trouby a mikr. Budou ve vysoke skrini nalevo. Mame zvolit v bile barve nebo klasiku?

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Velkoformátového obkladu bych se nebála a spíš bych jej vzhledem k praktičnosti volila. Můžete volit bílé spotřebiče. Vždy ale volte dle funkcí a ne dle barvy,

Dotaz

Dobrý prosim o radu, co by se hodilo za kuch. linku.Dvirka na mycce budou doplneny.Kuchyn je spojena s obyvakem, doplnky budou zelene.Stena v obyv. je tmavsi late nez je v kuchyni v kombinaci s bilou. Dekuji.

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Volila bych zádovou desku jako desku pracovní nebo bílou.

Dotaz

Děkuji za odpověď, k této podlaze plánujeme kuchyňskou linku bílou v lesku, prac.deska ořech a zadní plocha linky grafosklo bílé s kombinací hnědožluté. Nebyla by za linkou lepší deska v ořechu?

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Ano ořechová deska prostor sjednotí.