Dotaz

Dobrý den, prosím o radu. Do celého přízemí rodinného domu jsme zvolili hnědou dlažbu Spirit 45×45. Je ve vstupní hale, kolem krbu i v kuchyni. V kuchyni chci k této dlažbě volit velké obdélníky jako obklad kuchyňské stěny. Jen nevím, jaký mám zvolit rozměr, aby s dlažbou ladil. Poradíte mi, kde je mohu zakoupit? Nabídka českých firem v kuchyňských obkladech je velmi malá. Děkuji za rady.

Odpověď

Dobrý den, navrhuji obdélníkový formát s výrazně odlišnými délkami stran. Doporučuji kladení horizontálně – prostor se tímto zvětší. K nákupu volte například A-keramiku, mají pobočky po celé republice a sortiment je moc hezký.

Mohlo by se ti líbit

Dotaz

Dekuji. V pripade bile byl by mozny obklad velkoformatovy nebo by se tam hodily uzsi obklady na svislo? Neco jako dlazba. a jeste mam prosbu ohledne trouby a mikr. Budou ve vysoke skrini nalevo. Mame zvolit v bile barve nebo klasiku?

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Velkoformátového obkladu bych se nebála a spíš bych jej vzhledem k praktičnosti volila. Můžete volit bílé spotřebiče. Vždy ale volte dle funkcí a ne dle barvy,

Dotaz

Dobrý prosim o radu, co by se hodilo za kuch. linku.Dvirka na mycce budou doplneny.Kuchyn je spojena s obyvakem, doplnky budou zelene.Stena v obyv. je tmavsi late nez je v kuchyni v kombinaci s bilou. Dekuji.

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Volila bych zádovou desku jako desku pracovní nebo bílou.

Dotaz

Děkuji za odpověď, k této podlaze plánujeme kuchyňskou linku bílou v lesku, prac.deska ořech a zadní plocha linky grafosklo bílé s kombinací hnědožluté. Nebyla by za linkou lepší deska v ořechu?

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Ano ořechová deska prostor sjednotí.