Dotaz

Dobrý den, chtěla bych Vás poprosit o radu. Máme 2+kk, objednali jsme kuchyň ve tvaru „L“ – spodní skřínky jsou dub tmavý a horní skříňky lehce vanilkové, pracovní deska je woodstock. Horní a spodní skřínky mám bez jakýchkoliv poliček. Na zadní část jsem si objednala obklad aquamarine, říkala jsem si, že bude vypadat hezky, až na něj bude dopadat světlo ze zářivek (ten obklad mi přijde jako skleněný). Vzhledem k tomu, že je kuchyň malá (2m x 3m), nevím, jak ji mám vymalovat. Bílou moc nechci, neporadili byste mi? Chci, aby to vypadalo elegantně, ale ne tmavě vzhledem k velikosti místnosti. Jde o prostor nad horními skřínkami, okolo digestoře a o celou pravou stěnu. Bojím se, aby to nepůsobilo až moc studeně. Díky a hezký den.

Odpověď

Dobrý den, Vámi vybrané dekory jsou velice pěkné. Celkovému dojmu by pomohla výmalba zbytku kuchyňských stěn v jemném odstínu světle modré či zelenkavé. Barev se nebojte, prostor bude vypadat velmi svěže. Na strop zkuste o stupeň světlejší odstín vybrané barvy.

Mohlo by se ti líbit

Dotaz

Dekuji. V pripade bile byl by mozny obklad velkoformatovy nebo by se tam hodily uzsi obklady na svislo? Neco jako dlazba. a jeste mam prosbu ohledne trouby a mikr. Budou ve vysoke skrini nalevo. Mame zvolit v bile barve nebo klasiku?

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Velkoformátového obkladu bych se nebála a spíš bych jej vzhledem k praktičnosti volila. Můžete volit bílé spotřebiče. Vždy ale volte dle funkcí a ne dle barvy,

Dotaz

Dobrý prosim o radu, co by se hodilo za kuch. linku.Dvirka na mycce budou doplneny.Kuchyn je spojena s obyvakem, doplnky budou zelene.Stena v obyv. je tmavsi late nez je v kuchyni v kombinaci s bilou. Dekuji.

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Volila bych zádovou desku jako desku pracovní nebo bílou.

Dotaz

Děkuji za odpověď, k této podlaze plánujeme kuchyňskou linku bílou v lesku, prac.deska ořech a zadní plocha linky grafosklo bílé s kombinací hnědožluté. Nebyla by za linkou lepší deska v ořechu?

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Ano ořechová deska prostor sjednotí.