Dotaz

Dobrý večer, zařizujeme novou kuchyň, která by měla být barevně sladěna asi takto: vrchní skříňky bílé plné, pod nimi kombinace skříňky nerez a mléčné sklo. Pracovní deska Abstakt (bílá s nepravidelnými černými čárami cca 5-10%). „Spodek“ pod pracovní deskou je řešen imitací ořech. Veškeré spotřebiče jsou v provedení nerez. Odsavač par je komínový, taktéž nerez. Prosím o radu, jaké obklady a dlažbu byste použili. Jinak kuchyň je malá do tvaru „U“, zakončená barem zasahujícím do obývacího pokoje. Tam je použita plovoucí podlaha s dekorem dub (jen pro bližší dokreslení). Předem děkuji za radu. S pozdravem František Fibich.

Odpověď

Dobrý den. Podlahu bych volil stejnou jako v obývacím pokoji. Obklad za linkou udělejte z lacobelu v bílé barvě, který bude velmi příjemný.

Mohlo by se ti líbit

Dotaz

Dekuji. V pripade bile byl by mozny obklad velkoformatovy nebo by se tam hodily uzsi obklady na svislo? Neco jako dlazba. a jeste mam prosbu ohledne trouby a mikr. Budou ve vysoke skrini nalevo. Mame zvolit v bile barve nebo klasiku?

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Velkoformátového obkladu bych se nebála a spíš bych jej vzhledem k praktičnosti volila. Můžete volit bílé spotřebiče. Vždy ale volte dle funkcí a ne dle barvy,

Dotaz

Dobrý prosim o radu, co by se hodilo za kuch. linku.Dvirka na mycce budou doplneny.Kuchyn je spojena s obyvakem, doplnky budou zelene.Stena v obyv. je tmavsi late nez je v kuchyni v kombinaci s bilou. Dekuji.

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Volila bych zádovou desku jako desku pracovní nebo bílou.

Dotaz

Děkuji za odpověď, k této podlaze plánujeme kuchyňskou linku bílou v lesku, prac.deska ořech a zadní plocha linky grafosklo bílé s kombinací hnědožluté. Nebyla by za linkou lepší deska v ořechu?

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Ano ořechová deska prostor sjednotí.