Dotaz

Dobrý den. V kuchyni máme hnědou dlažbu Spirit z Raka. Vybrali jsme vypínače Time v titanovém odstínu, okna jsou v dekoru zlatý dub tmavý. Na dlažbu bude navazovat plovoucí podlaha z dubu nebo javoru. Nevím si rady, jakou zvolit barvu kuchyně, pracovní desky a obkladu. Chtěla bych kuchyň prosvětlit, ale nechci bílou barvu. Děkuji za radu.

Odpověď

Dobrý den přeji. Kuchyňskou linku bych volila v šedém laminu či laku v kombinaci s ořechovou pracovní deskou a skleněným obkladem. Možná je i varianta s kuchyňskou linkou v javoru, nábytkem také v javoru a pracovní deskou a obkladem v odstínu vybraném ze škály šedá – cappuccino. Podlahu bych volila v dubu.

Mohlo by se ti líbit

Dotaz

Dekuji. V pripade bile byl by mozny obklad velkoformatovy nebo by se tam hodily uzsi obklady na svislo? Neco jako dlazba. a jeste mam prosbu ohledne trouby a mikr. Budou ve vysoke skrini nalevo. Mame zvolit v bile barve nebo klasiku?

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Velkoformátového obkladu bych se nebála a spíš bych jej vzhledem k praktičnosti volila. Můžete volit bílé spotřebiče. Vždy ale volte dle funkcí a ne dle barvy,

Dotaz

Dobrý prosim o radu, co by se hodilo za kuch. linku.Dvirka na mycce budou doplneny.Kuchyn je spojena s obyvakem, doplnky budou zelene.Stena v obyv. je tmavsi late nez je v kuchyni v kombinaci s bilou. Dekuji.

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Volila bych zádovou desku jako desku pracovní nebo bílou.

Dotaz

Děkuji za odpověď, k této podlaze plánujeme kuchyňskou linku bílou v lesku, prac.deska ořech a zadní plocha linky grafosklo bílé s kombinací hnědožluté. Nebyla by za linkou lepší deska v ořechu?

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Ano ořechová deska prostor sjednotí.