Dotaz

Dobrý den, začínáme rekonstruovat kuchyň. Máme již vybranou linku v barvě masiv bříza a výmalba by měla být meruňková nebo oranžová. Stále však diskutujeme o podlaze – pod starým PVC jsou parkety a přemýšlíme i o marmoleu. Co je pro kuchyň lepší? Jaký odstín se hodí k daným barvám a materiálům? Dále máme v lince plynovou desku na vaření – jaký materiál se doporučuje dát za ni? Předem velice děkuji a přeji pohodový den, Jarmila Chvojanová.

Odpověď

Dobrý den přeji. Volila bych podlahu v šedém až šedobéžovém odstínu a výmalbu v oranžovém. PVC je odolnější než přírodní marmoleum, které je však pocitově teplejší. Pozor, aby se podlaha nezvlnila a nevytvořila tak strukturu parket pod ní. Varnou desku můžete volit integrovanou nezávislou na troubě. Tím pádem se můžete rozhodovat, jestli chcete, aby měla nerezový, či skleněný vzhled.

Mohlo by se ti líbit

Dotaz

Dekuji. V pripade bile byl by mozny obklad velkoformatovy nebo by se tam hodily uzsi obklady na svislo? Neco jako dlazba. a jeste mam prosbu ohledne trouby a mikr. Budou ve vysoke skrini nalevo. Mame zvolit v bile barve nebo klasiku?

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Velkoformátového obkladu bych se nebála a spíš bych jej vzhledem k praktičnosti volila. Můžete volit bílé spotřebiče. Vždy ale volte dle funkcí a ne dle barvy,

Dotaz

Dobrý prosim o radu, co by se hodilo za kuch. linku.Dvirka na mycce budou doplneny.Kuchyn je spojena s obyvakem, doplnky budou zelene.Stena v obyv. je tmavsi late nez je v kuchyni v kombinaci s bilou. Dekuji.

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Volila bych zádovou desku jako desku pracovní nebo bílou.

Dotaz

Děkuji za odpověď, k této podlaze plánujeme kuchyňskou linku bílou v lesku, prac.deska ořech a zadní plocha linky grafosklo bílé s kombinací hnědožluté. Nebyla by za linkou lepší deska v ořechu?

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Ano ořechová deska prostor sjednotí.