Dotaz

Dobrý den. Prosím o radu, jak vyřešit jídelní koutek v kuchyni. Koupili jsme byt se zařízenou kuchyní (rustikální styl od Sýkory – viz příloha). Pořídili jsme stůl v podobném stylu (mysleli jsme, že to bude dobré). Je oválný, dřevěněný, rustikální. K tomu máme jednoduché židle, také dřevěné – v ořechu. Chybí nám ale skříň na nádobí, můžeme ji dát pouze do jídelního koutku. Jaká by se hodila? Moc se mi nechce použít rustikální styl, je příliš těžký. Jak to mám skombinovat s nábytkem, který už máme? Kromě toho chci nějakým jemným způsobem oddělit kuchyň od jídelního koutku. Můžete poradit, co by se hodilo? Děkuji a zdravím.

Odpověď

Dobrý den. Myslím, že se rustikálnímu vzhledu nevyhnete. Jde o hmotu, volte něco lehčího, menšího. Podle toho, co vidím na fotce, jsou tapety na stěně velmi dobře zvoleny.

Mohlo by se ti líbit

Dotaz

Dekuji. V pripade bile byl by mozny obklad velkoformatovy nebo by se tam hodily uzsi obklady na svislo? Neco jako dlazba. a jeste mam prosbu ohledne trouby a mikr. Budou ve vysoke skrini nalevo. Mame zvolit v bile barve nebo klasiku?

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Velkoformátového obkladu bych se nebála a spíš bych jej vzhledem k praktičnosti volila. Můžete volit bílé spotřebiče. Vždy ale volte dle funkcí a ne dle barvy,

Dotaz

Dobrý prosim o radu, co by se hodilo za kuch. linku.Dvirka na mycce budou doplneny.Kuchyn je spojena s obyvakem, doplnky budou zelene.Stena v obyv. je tmavsi late nez je v kuchyni v kombinaci s bilou. Dekuji.

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Volila bych zádovou desku jako desku pracovní nebo bílou.

Dotaz

Děkuji za odpověď, k této podlaze plánujeme kuchyňskou linku bílou v lesku, prac.deska ořech a zadní plocha linky grafosklo bílé s kombinací hnědožluté. Nebyla by za linkou lepší deska v ořechu?

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Ano ořechová deska prostor sjednotí.