Dotaz

Dobrý den, nyní stavíme RD a já potřebovala bych poradit s barvami, použitím materiálů a nábytkem v obývacím pokoji, kuchyni a jídelně. Vše je společné a chceme, aby to vypadalo jednotně. Navíc je zde velice málo prostoru. Mohu vám zaslat fotky? Nebo mi poradíte někoho, na koho se mohu obrátit v Jihomoravském kraji? Děkuji Vám.

Odpověď

Dobrý den, Váš dotaz směřuje k řešení celkové realizace dvou místností. Tyto služby už jsou bohužel nad rámec naší bezplatné poradny. Můžeme Vám poskytnout poradenství v případě, že si nevíte rady kupříkladu s rozmístěním nábytku, o kterém už máte jasnou představu, anebo ho již v místnostech máte. Stejně tak Vám můžeme poradit s barevným laděním k nábytku či podlah. Ale pokud potřebujete rady takříkajíc od A do Z, ačkoliv se týkají pouze dvou místností, musíte se obrátit na bytové designéry či architekty a s nimi to již řešit na komerční bázi. Zkuste zapátrat na internetu, abyste si vybrala přímo ze svého regionu. Děkujeme za pochopení.

Mohlo by se ti líbit

Dotaz

Chceme dát do garsonky nějakou postel se zdr. matr., pod okno, vedle ke stěně dvojsed. pohovku. Jaký typ postele zvolit, aby to nějak vypadalo, chceme určitě i čelo za hlavu nebo jak to oddělit, moc místa tam není, roztah. gauč nechceme, dík.

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Volte materiál dle ostatního nábytku buď masiv nebo laminát. Důležité je sladit s ostatním nábytkem. Seženete ale také rozkládací sedačku se zdravotní matrací a polohovatelnými rošty.

Dotaz

Dobrý den, chtěla bych Vás poprosit o radu, Mám dlouhou úzkou chodbu, kde je plynový kotel, který bych těla zakrýt,tak aby chodba se ještě více nezúžila. Jaké by bylo nejlepší řešení, aby to bylo vzdušné. Děkuji

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Na konkrétní radu bych potřebovala vidět rozmístění chodby a umístění kotle v návaznosti na již použité materiáůy a dekory. Pokusila bych se jej zakomponovat do skříňové či věšákové sestavy.

Dotaz

Dobrý den,rádi bychom zakomponovali do jídelny stará kamna. Hodí se, prosím? Uvažujeme nad pásem obkladu (o něco vyšším než kamna) od šedé stěny do rohu a na kolmé stěně šikmo dolů. Odstín soho, porovnání s výmalbou viz foto. Moc děkuji za Váš názor.

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Ano SOHO je možná varianta ale spíš bych se ještě přikláněla k tmavé wall street.