Dotaz

Dobrý den. Chtěla bych moc poprosit o radu, jak vyřešit malinký prostor mezi obývákem a kuchyní. Dohromady tvoří jednu místnost, kuchyň je otevřená, za rohem. Obývací mahagonová stěna končí a následuje rustikální kuchyňská linka. Mezi nimi vznikla mezera 21cm. Zdá se mi, že by to chtělo oživit a nepatrně obě části oddělit. Obývák máme vymalován žlutě, kuchyň bíle. Uvítám jakoukoli radu týkající se čehokoliv, co lze jednoduše změnit. Nábytku je zde hodně, prostoru málo. Moc děkuji, Pavla.

Odpověď

Dobrý den. Jestliže máte omezené možnosti týkající se úprav nábytku, volil bych dekorace stěn. Tapety v kombinaci s nálepkami a malbou budou skvělým řešením. Inspiraci byste mohla najit na www.pointshop.cz.

Mohlo by se ti líbit

Dotaz

Chceme dát do garsonky nějakou postel se zdr. matr., pod okno, vedle ke stěně dvojsed. pohovku. Jaký typ postele zvolit, aby to nějak vypadalo, chceme určitě i čelo za hlavu nebo jak to oddělit, moc místa tam není, roztah. gauč nechceme, dík.

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Volte materiál dle ostatního nábytku buď masiv nebo laminát. Důležité je sladit s ostatním nábytkem. Seženete ale také rozkládací sedačku se zdravotní matrací a polohovatelnými rošty.

Dotaz

Dobrý den, chtěla bych Vás poprosit o radu, Mám dlouhou úzkou chodbu, kde je plynový kotel, který bych těla zakrýt,tak aby chodba se ještě více nezúžila. Jaké by bylo nejlepší řešení, aby to bylo vzdušné. Děkuji

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Na konkrétní radu bych potřebovala vidět rozmístění chodby a umístění kotle v návaznosti na již použité materiáůy a dekory. Pokusila bych se jej zakomponovat do skříňové či věšákové sestavy.

Dotaz

Dobrý den,rádi bychom zakomponovali do jídelny stará kamna. Hodí se, prosím? Uvažujeme nad pásem obkladu (o něco vyšším než kamna) od šedé stěny do rohu a na kolmé stěně šikmo dolů. Odstín soho, porovnání s výmalbou viz foto. Moc děkuji za Váš názor.

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Ano SOHO je možná varianta ale spíš bych se ještě přikláněla k tmavé wall street.