Dotaz

Dobrý den. Obývák spojený s kuchyní a jídelním stolem, na podlaze ořech, parapety a okna bílá, v kuchyňském koutu dlažba, korpus kuchyně ořech, dvířka bílá káva bez lesku, ostrov spojený se stolem, který už je na ořechové podlaze. Je to vhodná kombinace? Jaké byste volili odstíny skleněného obkladu a pracovní desky? Lze na ostrůvek navázat skleněným stolem v barvě skleněného obkladu? Jakou vybrat barvu dlaždic do kuchyňského koutu? Mají být dveře raději javor, nebo ořech? Lze nábytek do obýváku vybírat v dekoru buk či javor? Mnohokrát děkuji za odpověď.

Odpověď

Dobrý den. Omlouvám se, ale dotaz je příliš složitý. Bylo by dobré přiložit skicu či obrázek.

Mohlo by se ti líbit

Dotaz

Dekuji. V pripade bile byl by mozny obklad velkoformatovy nebo by se tam hodily uzsi obklady na svislo? Neco jako dlazba. a jeste mam prosbu ohledne trouby a mikr. Budou ve vysoke skrini nalevo. Mame zvolit v bile barve nebo klasiku?

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Velkoformátového obkladu bych se nebála a spíš bych jej vzhledem k praktičnosti volila. Můžete volit bílé spotřebiče. Vždy ale volte dle funkcí a ne dle barvy,

Dotaz

Dobrý prosim o radu, co by se hodilo za kuch. linku.Dvirka na mycce budou doplneny.Kuchyn je spojena s obyvakem, doplnky budou zelene.Stena v obyv. je tmavsi late nez je v kuchyni v kombinaci s bilou. Dekuji.

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Volila bych zádovou desku jako desku pracovní nebo bílou.

Dotaz

Děkuji za odpověď, k této podlaze plánujeme kuchyňskou linku bílou v lesku, prac.deska ořech a zadní plocha linky grafosklo bílé s kombinací hnědožluté. Nebyla by za linkou lepší deska v ořechu?

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Ano ořechová deska prostor sjednotí.