Dotaz

Prosím o radu. Na fotce je naše podlaha v třešni a bílá okna s parapety v buku. Dveře budou jiné, prosklené, v dekoru tmavší rezavá višeň, obklad v kuchyni a výmalba zatím chybí. Prosím o radu, jaké dekory kuchyňských dvířek, pracovní desky, korpusu a dalšího nábytku jsou k tomuto vhodné (kuchyň je spojena s jídelnou a obývací částí). Doporučovali jste mi volit třešeň nebo višeň, ale bojím se jednolitosti a přílišné zrzavosti. Moc se mi líbí smetanová dvířka ve vysokém lesku, ale stále si nevím rady s tím ostatním. Světlý korpus a nábytek k těmto dvířkům se mi moc nezdá, snad jedině bříza. Myslíte, že trochu pruhovaná švestka je úplně mimo? A jaká výmalba? Děkuji.

Odpověď

Vaše myšlenky se ubírají správným směrem. Kuchyň by měla mít tmavý korpus (ořech), dřívka volte v odstínu slonová kost s vysokým leskem. Malbu doporučuji zelenošedou, olivovou.

Mohlo by se ti líbit

Dotaz

Dekuji. V pripade bile byl by mozny obklad velkoformatovy nebo by se tam hodily uzsi obklady na svislo? Neco jako dlazba. a jeste mam prosbu ohledne trouby a mikr. Budou ve vysoke skrini nalevo. Mame zvolit v bile barve nebo klasiku?

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Velkoformátového obkladu bych se nebála a spíš bych jej vzhledem k praktičnosti volila. Můžete volit bílé spotřebiče. Vždy ale volte dle funkcí a ne dle barvy,

Dotaz

Dobrý prosim o radu, co by se hodilo za kuch. linku.Dvirka na mycce budou doplneny.Kuchyn je spojena s obyvakem, doplnky budou zelene.Stena v obyv. je tmavsi late nez je v kuchyni v kombinaci s bilou. Dekuji.

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Volila bych zádovou desku jako desku pracovní nebo bílou.

Dotaz

Děkuji za odpověď, k této podlaze plánujeme kuchyňskou linku bílou v lesku, prac.deska ořech a zadní plocha linky grafosklo bílé s kombinací hnědožluté. Nebyla by za linkou lepší deska v ořechu?

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Ano ořechová deska prostor sjednotí.