Dotaz

Dobrý den, ráda bych Vás poprosila o radu. Nemáte představu, jaké pořídit jídelní židle k tomuto stolu? V jaké barvě by měly být? Nevím, jestli dřevěné, proutěné, nebo plastové. Linka bude zebrano, výmalba je světle hnědá a jedna stěna tmavě hnědá. Mnohokrát děkuji za jakoukoliv odpověď a přeji hezký den, Hrbková.

Odpověď

Dobrý den přeji. Jestliže je stůl umístěn u tmavé výmalby, můžete volit světlé javorové židle. Pokud chcete kontrast, doporučuji dekor wenge.

Mohlo by se ti líbit

Dotaz

Dekuji. V pripade bile byl by mozny obklad velkoformatovy nebo by se tam hodily uzsi obklady na svislo? Neco jako dlazba. a jeste mam prosbu ohledne trouby a mikr. Budou ve vysoke skrini nalevo. Mame zvolit v bile barve nebo klasiku?

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Velkoformátového obkladu bych se nebála a spíš bych jej vzhledem k praktičnosti volila. Můžete volit bílé spotřebiče. Vždy ale volte dle funkcí a ne dle barvy,

Dotaz

Dobrý prosim o radu, co by se hodilo za kuch. linku.Dvirka na mycce budou doplneny.Kuchyn je spojena s obyvakem, doplnky budou zelene.Stena v obyv. je tmavsi late nez je v kuchyni v kombinaci s bilou. Dekuji.

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Volila bych zádovou desku jako desku pracovní nebo bílou.

Dotaz

Děkuji za odpověď, k této podlaze plánujeme kuchyňskou linku bílou v lesku, prac.deska ořech a zadní plocha linky grafosklo bílé s kombinací hnědožluté. Nebyla by za linkou lepší deska v ořechu?

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Ano ořechová deska prostor sjednotí.