Dotaz

Dobrý den, potřebuji poradit s výmalbou kuchyně a barvou kuchyňských dvířek (přála bych si, aby byla z masivu). Na podlaze je dlažba v barvě terakota. Kuchyň plynule přechází v obývací pokoj, kde je na podlaze pokoje masivní dřevěná podlaha v dekoru dub. Jaká výmalba a jaký odstín nábytku by se hodily do obývacího pokoje? Děkuji.

Odpověď

Dobrý den přeji. Kuchyňská linka může vypadat takto: korpus dub, dvířka v javoru; nábytek v obývacím pokoji doporučuji opět v javoru. Výmalbu můžete volit v obývacím prostoru v odstínu limetková se smetanovou, v kuchyňské části v oranžové barvě.

Mohlo by se ti líbit

Dotaz

Dekuji. V pripade bile byl by mozny obklad velkoformatovy nebo by se tam hodily uzsi obklady na svislo? Neco jako dlazba. a jeste mam prosbu ohledne trouby a mikr. Budou ve vysoke skrini nalevo. Mame zvolit v bile barve nebo klasiku?

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Velkoformátového obkladu bych se nebála a spíš bych jej vzhledem k praktičnosti volila. Můžete volit bílé spotřebiče. Vždy ale volte dle funkcí a ne dle barvy,

Dotaz

Dobrý prosim o radu, co by se hodilo za kuch. linku.Dvirka na mycce budou doplneny.Kuchyn je spojena s obyvakem, doplnky budou zelene.Stena v obyv. je tmavsi late nez je v kuchyni v kombinaci s bilou. Dekuji.

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Volila bych zádovou desku jako desku pracovní nebo bílou.

Dotaz

Děkuji za odpověď, k této podlaze plánujeme kuchyňskou linku bílou v lesku, prac.deska ořech a zadní plocha linky grafosklo bílé s kombinací hnědožluté. Nebyla by za linkou lepší deska v ořechu?

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Ano ořechová deska prostor sjednotí.