Dotaz

Prosím o radu. Chci od základu zrekonstruovat koupelnu a WC, jedná se o zděné jádro. Koupelna je paneláková, bez denního světla, s rozměry 2,40 x 1,40m. Chtěla bych poradit s barvou obkladů a dlažby. Chci bílou vanu Campanula a bílé umyvadlo. Přála bych si hezkou, moderní koupelnu v rámci možnosti její velikosti. Mám tam také malou bílou pračku Candy a další nábytek už nechci, úložné prostory bych řešila nějakou zděnou poličkou. WC je zvlášť a tak i zůstane, rozměry jsou 1,10 x 0,95m. Tam chci závěsný záchod. Děkuji, že jste se ozvali na můj dotaz a snad mé upřesnění bude stačit.

Odpověď

Dobrý den přeji. Do malé koupelny bych volila světlý obklad v jemných nadčasových odstínech. Daný návrh je dobré konzultovat blíže s konkrétními dispozicemi prostorů.

Mohlo by se ti líbit

Dotaz

Dobrý den, budeme mít malou podkrovní koupelnu s oknem na V. Zatím nemáme vybranou barvu, zajímá mne ale, zda udělat celou koupelnu v jednom odstínu (světlém) nebo udělat např. podlahu tmavší než zbylý obklad?

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Ano můžete udělat podlahu v tmavší barvě. Prostor se oživí, „uzemní“ a bude to také praktičtější.

Dotaz

Dobrý den, jakou šíři zrcadla byste volila – v šířce umyvadla nebo v šíři celé umyvadlové skříňky? Děkuji.

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Volila bych v šířce umyvadla.

Dotaz

Udělala by jste prosím nějaké změny? Děkuji

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Osobně bych pruh který je v šikminěě dotáhla po celém obvodu i nad celou vanou. a zrušila zvýraznění rohu nad vanou, ten bych nechala světlý. Také je na zvážení světlý pruh na obkladu vany.