Dotaz

Dobrý den, chtěli bychom nově zařídit obývací pokoj o ploše 18 m2. Plánek zasílám v příloze. Průchod do jídelního koutu je vybourán – nejsou v něm dveře. V pokoji chceme mít sedací soupravu – gauč a dvě křesla, TV, místo na knihy, jedno centrální osvětlení a jedno osvětlení na čtení, konferenční stolek. Podlaha v místnosti je laminátová v odstínu buk. Mohli byste nám, prosím, poradit, jak nejlépe rozmístit nábytek v místnosti tak, aby pokoj působil moderně, svěže a při tom vše bylo účelné? Dále bychom chtěli radu ohledně vymalování pokoje nebo jiného nápaditého oživení stěn. Vše bychom chtěli ladit do béžovo-olivové, případně oranžové barvy. Děkuji Vám.

Odpověď

Dobrý den přeji. Televizní sestavu bych umístila po pravé straně od vstupních dveří. Do levé, klidové a větší části pokoje bych dala velkou sedací část a do kolmice dvě křesla. Knihovnu bych postavila za jedno z křesel hned nalevo od dveří, stojací lampu na čtení do rohu. Kratší stěnu proti lodgii a za knihovou bych vymalovala v olivovém odstínu, dvě delší stěny bych volila v odstínu cappuccino. (Popř. za sedací soupravou může být pás na výšku v odstínu oliva.) Nábytek bych volila javorový či v bříze, sedací soupravu smetanovou nebo tmavou čokoládovou.

Mohlo by se ti líbit

Dotaz

Chceme dát do garsonky nějakou postel se zdr. matr., pod okno, vedle ke stěně dvojsed. pohovku. Jaký typ postele zvolit, aby to nějak vypadalo, chceme určitě i čelo za hlavu nebo jak to oddělit, moc místa tam není, roztah. gauč nechceme, dík.

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Volte materiál dle ostatního nábytku buď masiv nebo laminát. Důležité je sladit s ostatním nábytkem. Seženete ale také rozkládací sedačku se zdravotní matrací a polohovatelnými rošty.

Dotaz

Dobrý den, chtěla bych Vás poprosit o radu, Mám dlouhou úzkou chodbu, kde je plynový kotel, který bych těla zakrýt,tak aby chodba se ještě více nezúžila. Jaké by bylo nejlepší řešení, aby to bylo vzdušné. Děkuji

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Na konkrétní radu bych potřebovala vidět rozmístění chodby a umístění kotle v návaznosti na již použité materiáůy a dekory. Pokusila bych se jej zakomponovat do skříňové či věšákové sestavy.

Dotaz

Dobrý den,rádi bychom zakomponovali do jídelny stará kamna. Hodí se, prosím? Uvažujeme nad pásem obkladu (o něco vyšším než kamna) od šedé stěny do rohu a na kolmé stěně šikmo dolů. Odstín soho, porovnání s výmalbou viz foto. Moc děkuji za Váš názor.

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Ano SOHO je možná varianta ale spíš bych se ještě přikláněla k tmavé wall street.