Dotaz

Dobrý den! Prosím o radu, jak vymalovat kuchyň a obývací pokoj. Kuchyň má korpus v třešni, dvířka vanilka. V prostoru mezi horními a dolními skříňky je mozaika, na podlaze žluto-béžové tilolino, stůl a židle máme v třešni. Kolem krbu z levé strany přejdeme do obýváku. Nábytek je starší v leštěném ořechu, sedačka je červená a podlaha v javoru. Později bych vyměnila nábytek i sedačku. Kdyby se Vám podařilo mi odpovědět do 16. března, byla bych moc ráda, protože v tomto týdnu se chystáme malovat a tuto poradnu jsem objevila náhodou. Děkuji, Dáša.

Odpověď

Dobrý den přeji. Kuchyňskou i obytnou část bych vymalovala ve dvou odstínech cappuccina. Tmavší tóny (šedobéžovou barvu) použijte na kratších stěnách, na těch delších nechte jen jemný nádech. Krb můžete vymalovat opět v tmavším odstínu, čímž se prostor sjednotí a zároveň zútulní. Stropy ponechte bílé.

Mohlo by se ti líbit

Dotaz

Dekuji. V pripade bile byl by mozny obklad velkoformatovy nebo by se tam hodily uzsi obklady na svislo? Neco jako dlazba. a jeste mam prosbu ohledne trouby a mikr. Budou ve vysoke skrini nalevo. Mame zvolit v bile barve nebo klasiku?

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Velkoformátového obkladu bych se nebála a spíš bych jej vzhledem k praktičnosti volila. Můžete volit bílé spotřebiče. Vždy ale volte dle funkcí a ne dle barvy,

Dotaz

Dobrý prosim o radu, co by se hodilo za kuch. linku.Dvirka na mycce budou doplneny.Kuchyn je spojena s obyvakem, doplnky budou zelene.Stena v obyv. je tmavsi late nez je v kuchyni v kombinaci s bilou. Dekuji.

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Volila bych zádovou desku jako desku pracovní nebo bílou.

Dotaz

Děkuji za odpověď, k této podlaze plánujeme kuchyňskou linku bílou v lesku, prac.deska ořech a zadní plocha linky grafosklo bílé s kombinací hnědožluté. Nebyla by za linkou lepší deska v ořechu?

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Ano ořechová deska prostor sjednotí.