Dotaz

Dobrý den. V létě plánujeme rekonstrukci kuchyně, ale protože je malá, potřebovala bych poradit, jak ji co nejúčelněji využít. Je možné vám zaslat foto a rozměry s tím, že byste mi pomohli s celkovým návrhem? Děkuji za odpověď.

Odpověď

Dobrý den, kompletní řešení je už bohužel nad rámec bezplatných služeb naší poradny. Proto Vám nemůžeme pomoci. Můžete se samozřejmě obrátit přímo na konkrétní bytové designéry, klidně i na ty, kteří působí v projektu Umíme udělat domov – kontakty naleznete na www.umimeudelatdomov.cz, ovšem je třeba počítat s tím, že již půjde o komerční záležitost. Děkujeme Vám za pochopení.

Mohlo by se ti líbit

Dotaz

Dekuji. V pripade bile byl by mozny obklad velkoformatovy nebo by se tam hodily uzsi obklady na svislo? Neco jako dlazba. a jeste mam prosbu ohledne trouby a mikr. Budou ve vysoke skrini nalevo. Mame zvolit v bile barve nebo klasiku?

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Velkoformátového obkladu bych se nebála a spíš bych jej vzhledem k praktičnosti volila. Můžete volit bílé spotřebiče. Vždy ale volte dle funkcí a ne dle barvy,

Dotaz

Dobrý prosim o radu, co by se hodilo za kuch. linku.Dvirka na mycce budou doplneny.Kuchyn je spojena s obyvakem, doplnky budou zelene.Stena v obyv. je tmavsi late nez je v kuchyni v kombinaci s bilou. Dekuji.

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Volila bych zádovou desku jako desku pracovní nebo bílou.

Dotaz

Děkuji za odpověď, k této podlaze plánujeme kuchyňskou linku bílou v lesku, prac.deska ořech a zadní plocha linky grafosklo bílé s kombinací hnědožluté. Nebyla by za linkou lepší deska v ořechu?

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Ano ořechová deska prostor sjednotí.