Dotaz

Dobrý den. Můžete mi poradit, na koho se mám obrátit s žádostí o návrh uspořádání obývacího pokoje propojeného s kuchyní a jídelnou? Jsem z Prahy. Děkuji, Uzdařová.

Odpověď

Dobrý den, můžete se zkusit obrátit na naše bytové designéry, jejichž kontakty naleznete zde: http://www.umimeudelatdomov.cz/index.asp?obsah=4&styl=0&filtr= a s nimi se domluvit, zda by Vám dokázali poradit. Samozřejmě je třeba počítat s tím, že již nepůjde o službu v rámci bezplatné poradny. Pokud by se Vám nemohli věnovat z důvodů časových či pracovních, určitě by Vám mohli dát kontakt na některého ze svých kolegů. Nebo můžete zkusit hledat na internetu.

Mohlo by se ti líbit

Dotaz

Chceme dát do garsonky nějakou postel se zdr. matr., pod okno, vedle ke stěně dvojsed. pohovku. Jaký typ postele zvolit, aby to nějak vypadalo, chceme určitě i čelo za hlavu nebo jak to oddělit, moc místa tam není, roztah. gauč nechceme, dík.

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Volte materiál dle ostatního nábytku buď masiv nebo laminát. Důležité je sladit s ostatním nábytkem. Seženete ale také rozkládací sedačku se zdravotní matrací a polohovatelnými rošty.

Dotaz

Dobrý den, chtěla bych Vás poprosit o radu, Mám dlouhou úzkou chodbu, kde je plynový kotel, který bych těla zakrýt,tak aby chodba se ještě více nezúžila. Jaké by bylo nejlepší řešení, aby to bylo vzdušné. Děkuji

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Na konkrétní radu bych potřebovala vidět rozmístění chodby a umístění kotle v návaznosti na již použité materiáůy a dekory. Pokusila bych se jej zakomponovat do skříňové či věšákové sestavy.

Dotaz

Dobrý den,rádi bychom zakomponovali do jídelny stará kamna. Hodí se, prosím? Uvažujeme nad pásem obkladu (o něco vyšším než kamna) od šedé stěny do rohu a na kolmé stěně šikmo dolů. Odstín soho, porovnání s výmalbou viz foto. Moc děkuji za Váš názor.

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Ano SOHO je možná varianta ale spíš bych se ještě přikláněla k tmavé wall street.