Dotaz

Dobrý den, delší dobu si lámu hlavu s barvou skříňky do koupelny. Obklady jsou v různých barvách z šedé škály – od tmavě šedé až modré po šedou a světle šedou až bílou, vše je do proužku. Obklady doplňuje mozaika v těchto barvách. V koupelně jsou hliníkové světle šedé lišty a světle šedé spáry. Skříňka má být podlouhlá, závěsná v rohu na světlém obkladu. Barva dveří je světlý buk. V koupelně je bílé WC, pračka se sušičkou v bílošedé barvě, radiátor a žebřík též bílé. Mám volit bílou skříňku, nebo nějaký kontrast? Děkuji za odpověď.

Odpověď

Dobrý den, podle fotografií je vidět, že se v koupelně držíte šedivo-bílé kombinace. Skřínku bych volil opravdu bílou, hezky by vypadala ale i středně šedivá. Další doplňky bych zvolil v nějaké dominantní barvě, která by koupelnu oživila – doporučuji např. odstíny zelené, oranžové.

Mohlo by se ti líbit

Dotaz

Dobrý den, budeme mít malou podkrovní koupelnu s oknem na V. Zatím nemáme vybranou barvu, zajímá mne ale, zda udělat celou koupelnu v jednom odstínu (světlém) nebo udělat např. podlahu tmavší než zbylý obklad?

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Ano můžete udělat podlahu v tmavší barvě. Prostor se oživí, „uzemní“ a bude to také praktičtější.

Dotaz

Dobrý den, jakou šíři zrcadla byste volila – v šířce umyvadla nebo v šíři celé umyvadlové skříňky? Děkuji.

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Volila bych v šířce umyvadla.

Dotaz

Udělala by jste prosím nějaké změny? Děkuji

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Osobně bych pruh který je v šikminěě dotáhla po celém obvodu i nad celou vanou. a zrušila zvýraznění rohu nad vanou, ten bych nechala světlý. Také je na zvážení světlý pruh na obkladu vany.