Dotaz

Dobrý den, prosím o radu, jak vymalovat kuchyň a obytný prostor. Kuchyň je v barvě vanilky a je oddělena od obytné části barovým pultem v dřevěném dekoru barvy wenge. Sedačka bude antracitová, nábytek v kombinaci wenge a lak, podlaha je světle šedý kámen. Chtěla bych místnosti proteplit, za sedačku dát výraznější odstín. Poraďte, prosím, jaké barvy použít k vybraným materiálům. Děkuji.

Odpověď

Dobrý den, kombinace, kterou jste zvolila, je velmi vydařená – wenge, vanilka, šedivá. Oživení k ní přinesou např. světle zelená a žlutá barva. Zkuste za pohovku tapetu v těchto barvách s nějakým metalickým leskem. Více na www.pointshop.cz.

Mohlo by se ti líbit

Dotaz

Dekuji. V pripade bile byl by mozny obklad velkoformatovy nebo by se tam hodily uzsi obklady na svislo? Neco jako dlazba. a jeste mam prosbu ohledne trouby a mikr. Budou ve vysoke skrini nalevo. Mame zvolit v bile barve nebo klasiku?

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Velkoformátového obkladu bych se nebála a spíš bych jej vzhledem k praktičnosti volila. Můžete volit bílé spotřebiče. Vždy ale volte dle funkcí a ne dle barvy,

Dotaz

Dobrý prosim o radu, co by se hodilo za kuch. linku.Dvirka na mycce budou doplneny.Kuchyn je spojena s obyvakem, doplnky budou zelene.Stena v obyv. je tmavsi late nez je v kuchyni v kombinaci s bilou. Dekuji.

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Volila bych zádovou desku jako desku pracovní nebo bílou.

Dotaz

Děkuji za odpověď, k této podlaze plánujeme kuchyňskou linku bílou v lesku, prac.deska ořech a zadní plocha linky grafosklo bílé s kombinací hnědožluté. Nebyla by za linkou lepší deska v ořechu?

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Ano ořechová deska prostor sjednotí.