Dotaz

Dobrý den. Můžete mi, prosím, poradit s kombinací barev a materiálů při realizaci nové kuchyně? Linku (skleněné výklopy, modernější styl) jsme vybrali v barvě zelená máta, pracovní deska bude v dekoru tmavý ořech. Kuchyň má rozměry 4×2 m. Nevíme, jakou zvolit barvu obkladu (uvažujeme i o skleněném lacobelu), podlahy a malby stěn. Děkuji.

Odpověď

Dobrý den, k této barevné kombinaci bych Vám doporučil světle šedivou barvu obkladu. Lacobel je velice vhodný do kuchyní na menší plochy. Je dostupný i ve světlých odstínech a pískovaném provedení, které jsou méně náročné na údržbu. Podlahu bych volil kantovku – průmyslovou mozaiku, vhodně barevně sladěnou s ořechem, výmalba může být v jemném světle žlutém odstínu.

Mohlo by se ti líbit

Dotaz

Dekuji. V pripade bile byl by mozny obklad velkoformatovy nebo by se tam hodily uzsi obklady na svislo? Neco jako dlazba. a jeste mam prosbu ohledne trouby a mikr. Budou ve vysoke skrini nalevo. Mame zvolit v bile barve nebo klasiku?

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Velkoformátového obkladu bych se nebála a spíš bych jej vzhledem k praktičnosti volila. Můžete volit bílé spotřebiče. Vždy ale volte dle funkcí a ne dle barvy,

Dotaz

Dobrý prosim o radu, co by se hodilo za kuch. linku.Dvirka na mycce budou doplneny.Kuchyn je spojena s obyvakem, doplnky budou zelene.Stena v obyv. je tmavsi late nez je v kuchyni v kombinaci s bilou. Dekuji.

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Volila bych zádovou desku jako desku pracovní nebo bílou.

Dotaz

Děkuji za odpověď, k této podlaze plánujeme kuchyňskou linku bílou v lesku, prac.deska ořech a zadní plocha linky grafosklo bílé s kombinací hnědožluté. Nebyla by za linkou lepší deska v ořechu?

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Ano ořechová deska prostor sjednotí.