Dotaz

Dobrý den, prosím o radu. Jakou barvou mám vymalovat kuchyň? Kuchyňská linka má barvu olše, stůl a židle máme ve světlém dřevě. Jedno okno směřuje na sever, druhé na východ, oboje dveře jsou bílé, podlaha PVC je v dekoru javor.

Odpověď

Dobrý den, pro malbu do Vaší kuchyně bych použil světlé barvy, např. modrou v kombinaci se zelenou. Obě lze v tmavých tónech využít jako akcenty i na doplňcích. Vaše kuchyň tak získá na útulnosti, ale bude při tom nevšední a neokoukaná. Dřevený design se tím trochu rozbije, záleží ale také na obkladu.

Mohlo by se ti líbit

Dotaz

Dekuji. V pripade bile byl by mozny obklad velkoformatovy nebo by se tam hodily uzsi obklady na svislo? Neco jako dlazba. a jeste mam prosbu ohledne trouby a mikr. Budou ve vysoke skrini nalevo. Mame zvolit v bile barve nebo klasiku?

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Velkoformátového obkladu bych se nebála a spíš bych jej vzhledem k praktičnosti volila. Můžete volit bílé spotřebiče. Vždy ale volte dle funkcí a ne dle barvy,

Dotaz

Dobrý prosim o radu, co by se hodilo za kuch. linku.Dvirka na mycce budou doplneny.Kuchyn je spojena s obyvakem, doplnky budou zelene.Stena v obyv. je tmavsi late nez je v kuchyni v kombinaci s bilou. Dekuji.

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Volila bych zádovou desku jako desku pracovní nebo bílou.

Dotaz

Děkuji za odpověď, k této podlaze plánujeme kuchyňskou linku bílou v lesku, prac.deska ořech a zadní plocha linky grafosklo bílé s kombinací hnědožluté. Nebyla by za linkou lepší deska v ořechu?

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Ano ořechová deska prostor sjednotí.