Dotaz

Dobrý den. Jmenuji se Helena N. a jsem ráda, že i přes internet mohu využít služby bytových designérů. V minulém roce jsem svépomocí zrekonstruovala třípokojový byt – návrhy, měření a vymýšlení všeho mi zabralo snad celý rok. Chtěla jsem to mít vše do puntíku. Byt je sice skoro hotov, ale už si nevím rady s dětským pokojem. Je malý a moc se do něj nevejde. Ráda bych tam umístila třeba zvýšenou postel a pod ní ještě jednu, ale nějak to nedokážu skloubit se skříněmi a psacím stolem. Synovi je 5 let, ale často tu přespávají i dvě děti mé sestry. Prosím poraďte, jak co umístit, aby pokoj zůstal vzdušný a nebyl zahlcen nábytkem (má 12 m2).

Odpověď

Dobrý den přeji. Rozmístění nábytku nelze řešit teoreticky, je k tomu potřeba znát půdorys a přesné rozměry pokoje. Jistě můžete do pokoje použít rozkládací postel, která umožní náhodné přespání kamarádů či příbuzných. Patrovou postel volte ale nižší, abyste na syna viděla i ze země a především aby měl dostatek vzduchu a prostoru.

Mohlo by se ti líbit

Dotaz

Chceme dát do garsonky nějakou postel se zdr. matr., pod okno, vedle ke stěně dvojsed. pohovku. Jaký typ postele zvolit, aby to nějak vypadalo, chceme určitě i čelo za hlavu nebo jak to oddělit, moc místa tam není, roztah. gauč nechceme, dík.

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Volte materiál dle ostatního nábytku buď masiv nebo laminát. Důležité je sladit s ostatním nábytkem. Seženete ale také rozkládací sedačku se zdravotní matrací a polohovatelnými rošty.

Dotaz

Dobrý den, chtěla bych Vás poprosit o radu, Mám dlouhou úzkou chodbu, kde je plynový kotel, který bych těla zakrýt,tak aby chodba se ještě více nezúžila. Jaké by bylo nejlepší řešení, aby to bylo vzdušné. Děkuji

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Na konkrétní radu bych potřebovala vidět rozmístění chodby a umístění kotle v návaznosti na již použité materiáůy a dekory. Pokusila bych se jej zakomponovat do skříňové či věšákové sestavy.

Dotaz

Dobrý den,rádi bychom zakomponovali do jídelny stará kamna. Hodí se, prosím? Uvažujeme nad pásem obkladu (o něco vyšším než kamna) od šedé stěny do rohu a na kolmé stěně šikmo dolů. Odstín soho, porovnání s výmalbou viz foto. Moc děkuji za Váš názor.

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Ano SOHO je možná varianta ale spíš bych se ještě přikláněla k tmavé wall street.