Dotaz

Dobré odpoledne, prosím vás o názor na nejvhodnější barvu kuchyňské linky. Zvažuji varianty třešeň s nádechem do červena, třešeň přírodní či ořech. Obávám se, aby linka nebyla v pouze dřevěném provedení moc tmavá. Doporučili byste mi změnu typu horních skříněk a kombinaci dřeva s bílými či vanilkovými lakovanými dvířky? Místnost je 5,7 m dlouhá a 2,5 m široká s dvěma okny o rozměru 90 cm orientovanými na sever. Na protější straně jsou dva průchody do obývacího pokoje, které zůstanou otevřené. Obývací pokoj není ještě zařízen. Děkuji vám.

Odpověď

Dobrý den přeji. Volila bych korpus v ořechu a dvířka bílá. Pracovní desku doporučuji jemnou šedou nebo jemnou béžovou, obklad za linku celoskleněný.

Mohlo by se ti líbit

Dotaz

Dekuji. V pripade bile byl by mozny obklad velkoformatovy nebo by se tam hodily uzsi obklady na svislo? Neco jako dlazba. a jeste mam prosbu ohledne trouby a mikr. Budou ve vysoke skrini nalevo. Mame zvolit v bile barve nebo klasiku?

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Velkoformátového obkladu bych se nebála a spíš bych jej vzhledem k praktičnosti volila. Můžete volit bílé spotřebiče. Vždy ale volte dle funkcí a ne dle barvy,

Dotaz

Dobrý prosim o radu, co by se hodilo za kuch. linku.Dvirka na mycce budou doplneny.Kuchyn je spojena s obyvakem, doplnky budou zelene.Stena v obyv. je tmavsi late nez je v kuchyni v kombinaci s bilou. Dekuji.

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Volila bych zádovou desku jako desku pracovní nebo bílou.

Dotaz

Děkuji za odpověď, k této podlaze plánujeme kuchyňskou linku bílou v lesku, prac.deska ořech a zadní plocha linky grafosklo bílé s kombinací hnědožluté. Nebyla by za linkou lepší deska v ořechu?

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Ano ořechová deska prostor sjednotí.