Dotaz

Dobrý den. Potřebovala bych poradit, jak při rekonstrukci kuchyně kombinovat nové obklady. Vybrali jsme si mozaiku Rako Champagne v pastelových odstínech žluté, modré, oranžové a zelené a k tomu žluté obklady rozměru 15×15. Mozaiku bych chtěla nad varné centrum (60x60cm). Ještě nám zbyde dalších 60x 60 cm mozaiky, které je možné umístit buď vcelku, nebo po menších částech. Kuchyň je do tvaru L, varná deska je uprostřed kratší strany. Bohužel nemám k dispozici aktuální fotku. Děkuji.

Odpověď

Dobrý den přeji. Mozaiku bych rozdělila na tenké části tak, aby bylo možné ji obložit v pásku po celé délce linky. Pásek bych umístila v horní části obkladu ve výšce cca 30-40cm.

Mohlo by se ti líbit

Dotaz

Dekuji. V pripade bile byl by mozny obklad velkoformatovy nebo by se tam hodily uzsi obklady na svislo? Neco jako dlazba. a jeste mam prosbu ohledne trouby a mikr. Budou ve vysoke skrini nalevo. Mame zvolit v bile barve nebo klasiku?

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Velkoformátového obkladu bych se nebála a spíš bych jej vzhledem k praktičnosti volila. Můžete volit bílé spotřebiče. Vždy ale volte dle funkcí a ne dle barvy,

Dotaz

Dobrý prosim o radu, co by se hodilo za kuch. linku.Dvirka na mycce budou doplneny.Kuchyn je spojena s obyvakem, doplnky budou zelene.Stena v obyv. je tmavsi late nez je v kuchyni v kombinaci s bilou. Dekuji.

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Volila bych zádovou desku jako desku pracovní nebo bílou.

Dotaz

Děkuji za odpověď, k této podlaze plánujeme kuchyňskou linku bílou v lesku, prac.deska ořech a zadní plocha linky grafosklo bílé s kombinací hnědožluté. Nebyla by za linkou lepší deska v ořechu?

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Ano ořechová deska prostor sjednotí.