Dotaz

Dobrý den, zařizujeme si nový rodinný dům. Potřebovala bych poradit s obývacím pokojem (35 m2), konkrétně s barvou sedací soupravy a případně s výmalbou. Podlaha v pokoji je v dekoru ořech, dále tam je krb a velké francouzské okno. Z obývacího pokoje se přechází do kuchyně, v níž je tmavě hnědá dlažba a jedno francouzské okno velikosti dveří. Jakou barvu nábytku do kuchyně zvolit? Slonovou kost s šedou pracovní deskou? Také se chci zeptat na barvu schodiště mezi patry – v přízemí je tmavě hnědá dlažba a v patře světle hnědá (asi břízová). Mohlo by být schodiště barvy ořech? Děkuji Vám za radu. S pozdravem Galová.

Odpověď

Dobrý den přeji. Kuchyňskou linku bych volila buď čistě bílou s pracovní deskou v dekoru špalíčku ořech, nebo v odstínu jemné cappuccino. Zádovou desku doporučuji v jemném šedém odstínu. Co se týká schodiště, dekor ořechu bude jistě dobrou volbou.

Mohlo by se ti líbit

Dotaz

Dobrý den, prosím o radu. Uvažujeme o koupi bílé sedací soupravy z umělé kůže. Máme trochu obavy z údržby. Zda barva nezežloutne, nepopraská. Nemáme s tímto materiálem žádné zkušenosti. Nevíme, jestli bude pohodlný, nebude klouzat. Není přece jenom lepší zvolit látkovou sedací soupravu? Děkuji, J. K.

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den, podle mého názoru se vypsaných bodů nemusíte obávat, pokud zvolíte kvalitního dodavatele sedacích souprav. Doporučoval bych Vám prohlédnout si nabídku www.POINTshop.cz. Pokud si vyberete, není problém se dohodnout na osobní schůzce, zodpovědět Vám všechny případné otázky a ukázat katalogy včetně reálných vzorků kožených potahů.

Dotaz

Dobrý den, máme možnost potáhnout madlo na schodiště vinylem, v dekoru, který bude na schodišti, máme toho využít nebo máme jít do klasického hladkého dřeva v barvě schodů? Mám strach z té hrubé struktury vinylu, ale nikdy jsem to neviděla. Děkuji

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Pokud zvolíte či bude možnáý stejný odstín jako podlaha a schodiště nechte přírodní dřevo.

Dotaz

Dobrý den,vybrali jsme si do celého RD podlahu od Wineo victoria white oak 600 xl.Dveře bychom chtěli trochu kontrastní(dub tabákový,jasan hnědý nebo dle vašeho názoru) zda-li schodiště máme zvolit do stejného dekoru jako podlahu nebo spíše do tmava

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Dveře volte dubové ale shcodiště v dekoru podlahy.