Dotaz

Dobrý den, chtěla bych poradit, jaký mám vybrat odstín kuchyňské linky. Kuchyň je s obývacím pokojem propojena asi metrovým průchodem bez dveří, ale není jeho součástí (viz foto). V obývací místnosti budeme mít podlahu ořech, nábytek medová olše, světlou sedačku. Do kuchyně jsem chtěla linku v odstínu zebrano, ořech-vanilka, zebrano-vanilka, světlý dub. Myslíte, že s volbou kuchyně se nemusím ohlížet na odstíny v obývací místnosti? Jakou kombinaci byste mi poradili? Jakou doporučujete barvu podlahy a výmalby? Moc děkuji.

Odpověď

Dobrý den přeji. Volila bych kuchyňskou linku v kombinaci ořechu a bílých nebo vanilkových dvířek. Dlažbu bych volila světlou krémovou a výmalbu v odstínech cappuccino a smetanová.

Mohlo by se ti líbit

Dotaz

Dekuji. V pripade bile byl by mozny obklad velkoformatovy nebo by se tam hodily uzsi obklady na svislo? Neco jako dlazba. a jeste mam prosbu ohledne trouby a mikr. Budou ve vysoke skrini nalevo. Mame zvolit v bile barve nebo klasiku?

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Velkoformátového obkladu bych se nebála a spíš bych jej vzhledem k praktičnosti volila. Můžete volit bílé spotřebiče. Vždy ale volte dle funkcí a ne dle barvy,

Dotaz

Dobrý prosim o radu, co by se hodilo za kuch. linku.Dvirka na mycce budou doplneny.Kuchyn je spojena s obyvakem, doplnky budou zelene.Stena v obyv. je tmavsi late nez je v kuchyni v kombinaci s bilou. Dekuji.

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Volila bych zádovou desku jako desku pracovní nebo bílou.

Dotaz

Děkuji za odpověď, k této podlaze plánujeme kuchyňskou linku bílou v lesku, prac.deska ořech a zadní plocha linky grafosklo bílé s kombinací hnědožluté. Nebyla by za linkou lepší deska v ořechu?

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Ano ořechová deska prostor sjednotí.