Dotaz

Dobrý den, budu mít bílou kuchyň od Koryny v provedení folie ve vysokém lesku. Jaká barva se hodí na pracovní desku? Nejlépe uveďte přesně značení od Koryny. Jaké mám vybrat obložení za pracovní deskou? Podlaha pod linkou bude z lamina v odstínu javor 60.

Odpověď

Dobrý den přeji. Pracovní i zádovou desku bych volila v jednotném dezénu. Odstín může být hodně kontrastní, v podstatě je možné volit jakýkoli – např. antracitová, šedá, či dřevěný dekor ořech nebo výrazný dub.

Mohlo by se ti líbit

Dotaz

Dekuji. V pripade bile byl by mozny obklad velkoformatovy nebo by se tam hodily uzsi obklady na svislo? Neco jako dlazba. a jeste mam prosbu ohledne trouby a mikr. Budou ve vysoke skrini nalevo. Mame zvolit v bile barve nebo klasiku?

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Velkoformátového obkladu bych se nebála a spíš bych jej vzhledem k praktičnosti volila. Můžete volit bílé spotřebiče. Vždy ale volte dle funkcí a ne dle barvy,

Dotaz

Dobrý prosim o radu, co by se hodilo za kuch. linku.Dvirka na mycce budou doplneny.Kuchyn je spojena s obyvakem, doplnky budou zelene.Stena v obyv. je tmavsi late nez je v kuchyni v kombinaci s bilou. Dekuji.

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Volila bych zádovou desku jako desku pracovní nebo bílou.

Dotaz

Děkuji za odpověď, k této podlaze plánujeme kuchyňskou linku bílou v lesku, prac.deska ořech a zadní plocha linky grafosklo bílé s kombinací hnědožluté. Nebyla by za linkou lepší deska v ořechu?

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Ano ořechová deska prostor sjednotí.