Dotaz

Dobrý den. Chtěla bych poprosit o radu, jakou podlahu zvolit do obývací kuchyně (místnost je orientovaná na sever). Naše kuchyňská linka má barvu olše, nábytek obývací části budeme teprve dokupovat, ale již zde máme klavír v barvě ořechu. Měl by být nábytek obývací části barevně jednotný (také olše či ořech)? Líbí se nám nábytek vyráběný v barvách buk/bříza/dub. Děkuji za odpověď.

Odpověď

Dobrý den přeji. Můžete volit podlahu v dekoru břízy či javoru a poté nábytek v kombinaci ořech/javor, nebo ořech/ bílý lesk.

Mohlo by se ti líbit

Dotaz

Dekuji. V pripade bile byl by mozny obklad velkoformatovy nebo by se tam hodily uzsi obklady na svislo? Neco jako dlazba. a jeste mam prosbu ohledne trouby a mikr. Budou ve vysoke skrini nalevo. Mame zvolit v bile barve nebo klasiku?

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Velkoformátového obkladu bych se nebála a spíš bych jej vzhledem k praktičnosti volila. Můžete volit bílé spotřebiče. Vždy ale volte dle funkcí a ne dle barvy,

Dotaz

Dobrý prosim o radu, co by se hodilo za kuch. linku.Dvirka na mycce budou doplneny.Kuchyn je spojena s obyvakem, doplnky budou zelene.Stena v obyv. je tmavsi late nez je v kuchyni v kombinaci s bilou. Dekuji.

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Volila bych zádovou desku jako desku pracovní nebo bílou.

Dotaz

Děkuji za odpověď, k této podlaze plánujeme kuchyňskou linku bílou v lesku, prac.deska ořech a zadní plocha linky grafosklo bílé s kombinací hnědožluté. Nebyla by za linkou lepší deska v ořechu?

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Ano ořechová deska prostor sjednotí.