Dotaz

Dobrý den, moc Vás prosím o radu. Chci si pořídit novou kuchyňskou linku. Místnost je menší, 4 x 2,5 m, okno na východ (viz foto). Spíž i zatahovačky do chodby jsou tmavě hnědé, podlaha tmavší s výraznou kresbou (odstín bohužel nepoznám). Hodně doplňků mám v červené barvě. Dveře do spíže můžu nechat vyrobit v barvě linky. Kuchyň je spojená s jídelnou jen obloukem, v jídelně je bílý nábytek i stůl, židle jsou kovové s červeným polstrováním, plovoucí podlaha dub. Mám připravené dvě varianty: Zaprvé: korpusy bílé, spodní skříňky bílé v lesku, vrchní skříňky wenge + matné bílé sklo, obklady stávající béžové, elektrospotřebiče nerez. Nebo: korpusy bílé, spodní skříňky bílé v lesku, vrchní kombinace světlé dřevo a matné sklo, obklady béžové zachovat. Která varianta je vhodnější? Ani v jednom případě nevím, jakou vybrat pracovní desku, výmalbu a podlahu. Nebo máte nějakou jinou variantu? Prosím poraďte. Děkuji, Jana.

Odpověď

Dobrý den. Ještě bych samozřejmě volila nové dveře od spížní skříně, také v bílém provedení.

Mohlo by se ti líbit

Dotaz

Dekuji. V pripade bile byl by mozny obklad velkoformatovy nebo by se tam hodily uzsi obklady na svislo? Neco jako dlazba. a jeste mam prosbu ohledne trouby a mikr. Budou ve vysoke skrini nalevo. Mame zvolit v bile barve nebo klasiku?

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Velkoformátového obkladu bych se nebála a spíš bych jej vzhledem k praktičnosti volila. Můžete volit bílé spotřebiče. Vždy ale volte dle funkcí a ne dle barvy,

Dotaz

Dobrý prosim o radu, co by se hodilo za kuch. linku.Dvirka na mycce budou doplneny.Kuchyn je spojena s obyvakem, doplnky budou zelene.Stena v obyv. je tmavsi late nez je v kuchyni v kombinaci s bilou. Dekuji.

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Volila bych zádovou desku jako desku pracovní nebo bílou.

Dotaz

Děkuji za odpověď, k této podlaze plánujeme kuchyňskou linku bílou v lesku, prac.deska ořech a zadní plocha linky grafosklo bílé s kombinací hnědožluté. Nebyla by za linkou lepší deska v ořechu?

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Ano ořechová deska prostor sjednotí.