Dotaz

Dobrý den. Ráda bych se zeptala, jestli by bylo možné nějak rozdělit ložnici, která má 5 x 3,4m. Je v ní letiště, dětská postýlka a po obvodu pár kousků staršího nábytku. Plánujme druhé dítě a máme byt jen 2+kk, a proto nevidím zatím jiné řešení, kde by starší dítě mělo spát. Vím, že prostor je malý, ale po zkušenostech s prvním dítětem vím, že se starší dítě nevyspí, pokud nebude odděleně. Mockrát děkuji za odpověď, Pavla.

Odpověď

Dobrý den přeji. Určitě je tento problém řešitelný, vše ale závisí na přesných rozměrech místnosti a umístění jednotlivých stavebních prvků – okna, dveří a nábytku. Prostor můžete rozdělit nábytkovým policovým systémem či lehkými japonskými stěnami, ale vždy to bude provizorní řešení, které prostor plně nerozdělí a nevytvoří tak úplně tiché prostředí. Je možné také uvažovat o celkové změně bytu – vytvořit dětský pokoj a do obývací části umístit ložnicový prostor.

Mohlo by se ti líbit

Dotaz

Chceme dát do garsonky nějakou postel se zdr. matr., pod okno, vedle ke stěně dvojsed. pohovku. Jaký typ postele zvolit, aby to nějak vypadalo, chceme určitě i čelo za hlavu nebo jak to oddělit, moc místa tam není, roztah. gauč nechceme, dík.

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Volte materiál dle ostatního nábytku buď masiv nebo laminát. Důležité je sladit s ostatním nábytkem. Seženete ale také rozkládací sedačku se zdravotní matrací a polohovatelnými rošty.

Dotaz

Dobrý den, chtěla bych Vás poprosit o radu, Mám dlouhou úzkou chodbu, kde je plynový kotel, který bych těla zakrýt,tak aby chodba se ještě více nezúžila. Jaké by bylo nejlepší řešení, aby to bylo vzdušné. Děkuji

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Na konkrétní radu bych potřebovala vidět rozmístění chodby a umístění kotle v návaznosti na již použité materiáůy a dekory. Pokusila bych se jej zakomponovat do skříňové či věšákové sestavy.

Dotaz

Dobrý den,rádi bychom zakomponovali do jídelny stará kamna. Hodí se, prosím? Uvažujeme nad pásem obkladu (o něco vyšším než kamna) od šedé stěny do rohu a na kolmé stěně šikmo dolů. Odstín soho, porovnání s výmalbou viz foto. Moc děkuji za Váš názor.

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Ano SOHO je možná varianta ale spíš bych se ještě přikláněla k tmavé wall street.