Dotaz

Dobrý den, dále bychom chtěli poradit s výběrem barvy a typu dlažby; odstínu výmalby stěn do kuchyně, popřípadě i s volbou barvy a druhu obkladů za kuchyňskou linkou. Přikládáme foto rohové kuchyňské lavice a kuchyňské linky, kterou si chceme pořídit.

Odpověď

Dobrý den přeji. Dlažbu bych volila v jemném světle šedém odstínu (např. sandstone plus lapp.). Zádová deska může být jemně šedá až šedomodrá, nebo použijte obklad v odstínu viz (http://www.rako.cz/cz/produkty/bytova_keramika/kuchyne/181-savana) odstín GAT0K211. K tomu se budou hodit doplňky ve žlutooranžovém dekoru pro oživení. Výmalbu volte v jemném nádechu odstínu cappuccino.

Mohlo by se ti líbit

Dotaz

Dekuji. V pripade bile byl by mozny obklad velkoformatovy nebo by se tam hodily uzsi obklady na svislo? Neco jako dlazba. a jeste mam prosbu ohledne trouby a mikr. Budou ve vysoke skrini nalevo. Mame zvolit v bile barve nebo klasiku?

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Velkoformátového obkladu bych se nebála a spíš bych jej vzhledem k praktičnosti volila. Můžete volit bílé spotřebiče. Vždy ale volte dle funkcí a ne dle barvy,

Dotaz

Dobrý prosim o radu, co by se hodilo za kuch. linku.Dvirka na mycce budou doplneny.Kuchyn je spojena s obyvakem, doplnky budou zelene.Stena v obyv. je tmavsi late nez je v kuchyni v kombinaci s bilou. Dekuji.

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Volila bych zádovou desku jako desku pracovní nebo bílou.

Dotaz

Děkuji za odpověď, k této podlaze plánujeme kuchyňskou linku bílou v lesku, prac.deska ořech a zadní plocha linky grafosklo bílé s kombinací hnědožluté. Nebyla by za linkou lepší deska v ořechu?

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Ano ořechová deska prostor sjednotí.