Dotaz

Pěkný den, nevíme si rady s vymalováním a zařízením chodby. Potřebovali bychom ji nějak oživit a také zútulnit. Je docela tmavá, světlo jde jen ze střešního okna na schodišti a trošku prosvítá dveřmi z obýváku. Chodba je do tvaru L – první fotografie zachycuje delší část a na poslední fotografii je kratší část s dveřmi do vstupní haly. Na první fotografii jsou také vidět dvířka do komína, které bychom chtěli schovat, uvažovali jsme o nějaké komodě. Na poslední fotografii jsou na levé straně patrná plechová dvířka na zakrytí rozvodů pro podlahové topení, které bychom také chtěli schovat a s tím si vůbec nevíme rady, jelikož se na tuto stranu otvírají dveře ze vstupní haly a případná komoda by jistě překážela. Dveře jsou v barvě třešně a dlažba je kombinace modré a meruňkové. Moc děkuji za rady, Hanka.

Odpověď

Dobrý den přeji. Volila bych nábytek v jednoduchém stylu. Doporučuji policový systém v hloubce odpovídající prostoru za vstupními dveřmi, tedy cca 200 mm. Nábytek volte v dekoru a odstínu schodiště, dobré je oživit stěny obrázky nebo fotografiemi a květinami (břečťanem).

Mohlo by se ti líbit

Dotaz

Chceme dát do garsonky nějakou postel se zdr. matr., pod okno, vedle ke stěně dvojsed. pohovku. Jaký typ postele zvolit, aby to nějak vypadalo, chceme určitě i čelo za hlavu nebo jak to oddělit, moc místa tam není, roztah. gauč nechceme, dík.

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Volte materiál dle ostatního nábytku buď masiv nebo laminát. Důležité je sladit s ostatním nábytkem. Seženete ale také rozkládací sedačku se zdravotní matrací a polohovatelnými rošty.

Dotaz

Dobrý den, chtěla bych Vás poprosit o radu, Mám dlouhou úzkou chodbu, kde je plynový kotel, který bych těla zakrýt,tak aby chodba se ještě více nezúžila. Jaké by bylo nejlepší řešení, aby to bylo vzdušné. Děkuji

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Na konkrétní radu bych potřebovala vidět rozmístění chodby a umístění kotle v návaznosti na již použité materiáůy a dekory. Pokusila bych se jej zakomponovat do skříňové či věšákové sestavy.

Dotaz

Dobrý den,rádi bychom zakomponovali do jídelny stará kamna. Hodí se, prosím? Uvažujeme nad pásem obkladu (o něco vyšším než kamna) od šedé stěny do rohu a na kolmé stěně šikmo dolů. Odstín soho, porovnání s výmalbou viz foto. Moc děkuji za Váš názor.

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Ano SOHO je možná varianta ale spíš bych se ještě přikláněla k tmavé wall street.