Dotaz

Dobrý den, chtěl bych se na něco zeptat. Máme vybranou kuchyňskou linku ve světlé vanilce (skoro bílá) v lesku, se stříbrným korpusem a stříbrnou pracovní deskou. Vrchní skříňky jsou s mléčným sklem a alu rámečky. Kuchyň má rozměry 1950cm x 3350cm, je v ní velké okno (1500cm šířka). Nevíme si rady s obkladem, dlažbou a výmalbou. V kuchyni je otevřený průchod do obýváku, v němž je podlaha bělený dub, šedobílá výmalba a fialové schodiště do patra. Děkuji za radu.

Odpověď

Dobrý den přeji. Dlažbu volte ve světle šedém odstínu, např. sandstone lapato. Zádovou desku nebo obklad můžete vybírat ve výraznější barvě – vhodná je tyrkysová či oranžová, nebo také světlá zádová deska v šedém lacobelu. Poté je možné použít výraznější odstín výmalby – oranžová, tyrkysová či limetka.

Mohlo by se ti líbit

Dotaz

Dekuji. V pripade bile byl by mozny obklad velkoformatovy nebo by se tam hodily uzsi obklady na svislo? Neco jako dlazba. a jeste mam prosbu ohledne trouby a mikr. Budou ve vysoke skrini nalevo. Mame zvolit v bile barve nebo klasiku?

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Velkoformátového obkladu bych se nebála a spíš bych jej vzhledem k praktičnosti volila. Můžete volit bílé spotřebiče. Vždy ale volte dle funkcí a ne dle barvy,

Dotaz

Dobrý prosim o radu, co by se hodilo za kuch. linku.Dvirka na mycce budou doplneny.Kuchyn je spojena s obyvakem, doplnky budou zelene.Stena v obyv. je tmavsi late nez je v kuchyni v kombinaci s bilou. Dekuji.

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Volila bych zádovou desku jako desku pracovní nebo bílou.

Dotaz

Děkuji za odpověď, k této podlaze plánujeme kuchyňskou linku bílou v lesku, prac.deska ořech a zadní plocha linky grafosklo bílé s kombinací hnědožluté. Nebyla by za linkou lepší deska v ořechu?

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Ano ořechová deska prostor sjednotí.