Dotaz

Dobrý den, prosím o radu týkající se zádové desky v kuchyni. Posílám vizualizaci, barvy ale zcela neodpovídají skutečnosti. „Hnědé“ provedení vestavných skříní a spodních skříněk bude v barvě zebrano šedé, vrchní skříňky v provedení fólie (červená lesk), pracovní deska šedý beton. Plovoucí podlaha bude dubová (Spreawald). Poraďte, prosím, jak sladit v nové kuchyni barvu zádové desky a barvy skříněk. Jaký materiál zádové desky zvolit (folii, sklo – lacobel, klasický obklad? Děkuji, Radek.

Odpověď

Dobrý den přeji. Zádovou desku můžete volit v dekoru, v němž je pracovní deska – v betonu. Alternativou je šedý lacobel.

Mohlo by se ti líbit

Dotaz

K jídelnímu setu. může být dub sonoma? Ještě prosím o isnpiraci do obyvaku. Dveře dub, podlaha viz foto. Gauč a nábytek máme starý, takže budem dávat vše nové.A barvy zdí, tapety, barva? Okna jihozápad. Děkuji

detail dotazu

Odpověď

Ano může být. Podlaha vidět není. barvy pak např. bordó, orchideová, khaki, limetka. Dle oblíbenosti v kombinaci s šedou nebo cappucinovou.

Dotaz

Dobrý den, prosím o radu, jaké vybrat osvětlení do ložnice (podlaha dub, postel v hnědé kožence), využít stávající (křišťál či 4-ramenný lustr)? Zvolit bílé chladné či teplé žluté světlo? Děkuji.

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Raději bych volila modernější lustr s teplým osvětlením.

Dotaz

Dobrý den, jaké vybrat 3 ks osvětlení do obývacího pokoje s kuchyní, s LED či úspornými žárovkami (3-5 ramenný se skleněnými kalíšky, přisazený stropní čtverec či kruh)? Linka ke stropu (v. 267cm). Děkuji.

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Stropnice osvětlí celý prostor jen bych ji nekombinovala s daným typem závěsného lustru nad jídelním stolem ale spíš bych volila styl tohoto osvětlení v jednodušších liniích.