Dotaz

Dobrý den, chtěla bych poradit s kuchyní. Posílám Vám fotky a potřebovala bych poradit se dvěma prázdnými místy nad obložením kuchyně. To první je po levé straně hned za digestoří, jedná se o prostor asi jednoho metru čtverečního. Jak by se dalo využít? Je tam přivedená elektřina a je to připravené na světlo. Mohlo by tam byt podhledové kuchyňské světlo po celé délce obložení? Další hluché místo je naproti – hned za skřínkami na zdi. Tam je volno asi 80 cm. Mohli byste mi poradit, co by se tam hodilo? Děkuji moc a přeji hezký den.

Odpověď

Dobrý den, oba prostory bych vyplnil policemi, které již máte vedle digestoře vlevo, a podsvětlil je LED diodami. Doporučil bych teplé světlo, které kuchyň osvěží.

Mohlo by se ti líbit

Dotaz

Dekuji. V pripade bile byl by mozny obklad velkoformatovy nebo by se tam hodily uzsi obklady na svislo? Neco jako dlazba. a jeste mam prosbu ohledne trouby a mikr. Budou ve vysoke skrini nalevo. Mame zvolit v bile barve nebo klasiku?

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Velkoformátového obkladu bych se nebála a spíš bych jej vzhledem k praktičnosti volila. Můžete volit bílé spotřebiče. Vždy ale volte dle funkcí a ne dle barvy,

Dotaz

Dobrý prosim o radu, co by se hodilo za kuch. linku.Dvirka na mycce budou doplneny.Kuchyn je spojena s obyvakem, doplnky budou zelene.Stena v obyv. je tmavsi late nez je v kuchyni v kombinaci s bilou. Dekuji.

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Volila bych zádovou desku jako desku pracovní nebo bílou.

Dotaz

Děkuji za odpověď, k této podlaze plánujeme kuchyňskou linku bílou v lesku, prac.deska ořech a zadní plocha linky grafosklo bílé s kombinací hnědožluté. Nebyla by za linkou lepší deska v ořechu?

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Ano ořechová deska prostor sjednotí.