Dotaz

Dobrý den. Žádáme Vás o radu, jak vyřešit dostatečně velké úložné prostory (skříňky) v obývacím pokoji. Pokoj je tmavý, jednoduše a moderně zařízený. Stěny jsou v kombinaci červené a bílé, v pokoji převládá černo-červená barva, materiály jsou kůže, chrom a sklo (viz foto). Jedná se o roh místnosti o rozměrech 1700 mm x 800 mm. Představujeme si buď dvě řady skříněk s červeno – černými skly umístěné nad sebou, nebo kaskádovitě složené kostky. Prosíme o posouzení nápadu, popř. o jiné řešení a také o informace, kde takové skříňky zakoupit. Děkujeme za odpověď.

Odpověď

Dobrý den přeji. Volila bych dvě řady skříněk s červeným, případně černým sklem. Korpus vyberte černý.

Mohlo by se ti líbit

Dotaz

Chceme dát do garsonky nějakou postel se zdr. matr., pod okno, vedle ke stěně dvojsed. pohovku. Jaký typ postele zvolit, aby to nějak vypadalo, chceme určitě i čelo za hlavu nebo jak to oddělit, moc místa tam není, roztah. gauč nechceme, dík.

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Volte materiál dle ostatního nábytku buď masiv nebo laminát. Důležité je sladit s ostatním nábytkem. Seženete ale také rozkládací sedačku se zdravotní matrací a polohovatelnými rošty.

Dotaz

Dobrý den, chtěla bych Vás poprosit o radu, Mám dlouhou úzkou chodbu, kde je plynový kotel, který bych těla zakrýt,tak aby chodba se ještě více nezúžila. Jaké by bylo nejlepší řešení, aby to bylo vzdušné. Děkuji

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Na konkrétní radu bych potřebovala vidět rozmístění chodby a umístění kotle v návaznosti na již použité materiáůy a dekory. Pokusila bych se jej zakomponovat do skříňové či věšákové sestavy.

Dotaz

Dobrý den,rádi bychom zakomponovali do jídelny stará kamna. Hodí se, prosím? Uvažujeme nad pásem obkladu (o něco vyšším než kamna) od šedé stěny do rohu a na kolmé stěně šikmo dolů. Odstín soho, porovnání s výmalbou viz foto. Moc děkuji za Váš názor.

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Ano SOHO je možná varianta ale spíš bych se ještě přikláněla k tmavé wall street.