Dotaz

Potřebovala bych poradit se schodištěm, které je zděné s podestou. Z přízemí na podestu bude jen madlo a z podesty do prvního patra zábradlí, které bude pak i na galérce. Jde o to, že nám schody měla obkládat dřevem firma, která je bohužel teď před úpadkem. My jsme kvůli tomu přišli o vysokou zálohu, kterou jsme již zaplatili. Už nám nezbývají finance, proto chci schodiště obložit jen dočasně. Potřebuji poradit, jak to udělat, aby to i přesto v našem novém rodinném domě vypadalo hezky. Děkuji předem za odpověď.

Odpověď

Dobrý den přeji. Schodiště můžete dočasně obložit levnějším laminátem v dekoru dřeva nebo dlažbou.

Mohlo by se ti líbit

Dotaz

Dobrý den, prosím o radu. Uvažujeme o koupi bílé sedací soupravy z umělé kůže. Máme trochu obavy z údržby. Zda barva nezežloutne, nepopraská. Nemáme s tímto materiálem žádné zkušenosti. Nevíme, jestli bude pohodlný, nebude klouzat. Není přece jenom lepší zvolit látkovou sedací soupravu? Děkuji, J. K.

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den, podle mého názoru se vypsaných bodů nemusíte obávat, pokud zvolíte kvalitního dodavatele sedacích souprav. Doporučoval bych Vám prohlédnout si nabídku www.POINTshop.cz. Pokud si vyberete, není problém se dohodnout na osobní schůzce, zodpovědět Vám všechny případné otázky a ukázat katalogy včetně reálných vzorků kožených potahů.

Dotaz

Dobrý den, máme možnost potáhnout madlo na schodiště vinylem, v dekoru, který bude na schodišti, máme toho využít nebo máme jít do klasického hladkého dřeva v barvě schodů? Mám strach z té hrubé struktury vinylu, ale nikdy jsem to neviděla. Děkuji

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Pokud zvolíte či bude možnáý stejný odstín jako podlaha a schodiště nechte přírodní dřevo.

Dotaz

Dobrý den,vybrali jsme si do celého RD podlahu od Wineo victoria white oak 600 xl.Dveře bychom chtěli trochu kontrastní(dub tabákový,jasan hnědý nebo dle vašeho názoru) zda-li schodiště máme zvolit do stejného dekoru jako podlahu nebo spíše do tmava

detail dotazu

Odpověď

Dobrý den přeji. Dveře volte dubové ale shcodiště v dekoru podlahy.